onko mitään tietoa kyseisistä hotellista?
Kiitos tiedoista:)
ASTRAL VILLAGE vai AMERICANA????
3
636
Vastaukset
- americanassa
hotelli on melko pieni ja vanha. Meillä ainakin oli pieni kiva parveke altaalle päin. Aamupala oli ihan ok. Huoneet ja wc tilat hieman kulahtaneita, mutta aika siistit. Allasalue ihan ok, ei nurmikkoa, kuten finnmatkojen esitteessä oli aiemmin, allas mukavan kokoinen. Tosi lyhyt kävelymatka aivan keskustaan.
- eeilat
Astralissa kaikki huoneet uusittiin viime vuonna. Americanan huoneet ovat kuluneita. Americanassa on taas parveke, jonne aurinko paistaa. Jos menet Americanan, osta ehdottomasti poolview huone.
- eppis
eeilat kirjoitti:
Astralissa kaikki huoneet uusittiin viime vuonna. Americanan huoneet ovat kuluneita. Americanassa on taas parveke, jonne aurinko paistaa. Jos menet Americanan, osta ehdottomasti poolview huone.
Tulin viikko sit Eilatista ja majoituin Americanassa. Mun mielestä se oli aivan kiva paikka. Meillä oli partsi altaalle päin, vaikka ei ollu sitä erikseen toivottukaan. Oisko vaikuttanu että oli äkkilähtö, viikkoa aikaisemmin varattu. Tosi hyvällä paikkaa ja kunnon aamiaiset. Pingispöytää sai käyttää ilmaiseksi, nettiä pientä maksua vastaan mutta ne koneet oli aika romut. Jotai koululaisryhmiä sattu olemaan samaan aikaan, ni oli aika kova meteli yleisissä tiloissa. Huoneisiin ei kuulunut mitään ääniä mistään.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa kansainvälinen etsintäkuulutus Poliis
Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa – kansainvälinen etsintäkuulutus Poliisi pyytää yleisön apu3603085Tässä totuus jälleensyntymisestä - voit yllättyä
Jumalasta syntyminen Raamatussa ei tässä Joh. 3:3. ole alkukielen mukaan ollenkaan sanaa uudestisyntyminen, vaan pelkä3021482En kadu sitä, että kohtasin hänet
mutta kadun sitä, että aloin kirjoittamaan tänne palstalle. Jollain tasolla se saa vain asiat enemmän solmuun ja tekee n841302- 1081301
Noniin rakas
Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi991285Oisko mitenkään mahdollisesti ihan pikkuisen ikävä..
...edes ihan pikkuisen pikkuisen ikävä sulla mua??.. Että miettisit vaikka vähän missähän se nyt on ja oiskohan hauska n591245- 481145
Helena Koivu : Ja kohta mennään taas
Kohta kohtalon päivä lähestyy kuinka käy Helena Koivulle ? Kenen puolella olet? Jos vastauksesi on Helenan niin voisi801052Au pair -työ Thaimaassa herättää kiivasta keskustelua somessa: "4cm torakoita, huumeita, tauteja..."
Au pairit -sarjan uusi kausi herättää keskustelua Suomi24 Keskustelupalvelussa. Mielipiteitä ladataan puolesta ja vastaa24941- 33847