ASTRAL VILLAGE vai AMERICANA????

en tiiä

onko mitään tietoa kyseisistä hotellista?
Kiitos tiedoista:)

3

697

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • americanassa

      hotelli on melko pieni ja vanha. Meillä ainakin oli pieni kiva parveke altaalle päin. Aamupala oli ihan ok. Huoneet ja wc tilat hieman kulahtaneita, mutta aika siistit. Allasalue ihan ok, ei nurmikkoa, kuten finnmatkojen esitteessä oli aiemmin, allas mukavan kokoinen. Tosi lyhyt kävelymatka aivan keskustaan.

      • eeilat

        Astralissa kaikki huoneet uusittiin viime vuonna. Americanan huoneet ovat kuluneita. Americanassa on taas parveke, jonne aurinko paistaa. Jos menet Americanan, osta ehdottomasti poolview huone.


      • eppis
        eeilat kirjoitti:

        Astralissa kaikki huoneet uusittiin viime vuonna. Americanan huoneet ovat kuluneita. Americanassa on taas parveke, jonne aurinko paistaa. Jos menet Americanan, osta ehdottomasti poolview huone.

        Tulin viikko sit Eilatista ja majoituin Americanassa. Mun mielestä se oli aivan kiva paikka. Meillä oli partsi altaalle päin, vaikka ei ollu sitä erikseen toivottukaan. Oisko vaikuttanu että oli äkkilähtö, viikkoa aikaisemmin varattu. Tosi hyvällä paikkaa ja kunnon aamiaiset. Pingispöytää sai käyttää ilmaiseksi, nettiä pientä maksua vastaan mutta ne koneet oli aika romut. Jotai koululaisryhmiä sattu olemaan samaan aikaan, ni oli aika kova meteli yleisissä tiloissa. Huoneisiin ei kuulunut mitään ääniä mistään.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Joko seuraava hallitus uskaltaa puuttua 7,5 viikon vuosilomiin

      Onhan se törkeää eriarvoisuutta ja verovarojen törkeää tuhlausta.
      Maailman menoa
      134
      742
    2. Kysymys

      Pystyisitkö tutustuu kaverina tai alkaa parisuhteeseen skitsofreenikon kanssa? T.Skitosoaffektiivinen (parantunut) Ois
      Sinkut
      197
      700
    3. Töysä otsikoissa

      Töysässä takavarikoitu kaksi luvallista käsiasetta ammuskelun jälkeen!Näin media uutisoi!
      Alavus
      27
      641
    4. Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!

      En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su
      Ikävä
      46
      634
    5. Metsamanin muru kissa kuollut

      Nyt siellä surraan muru kissaa päivä tolkulla,vaikka muuten ei oo välittänyt mitenkään siitä,kun joka videolla vaan mars
      Tuusniemi
      99
      634
    6. Lähdetkö kanssani

      syömään joskus😘
      Ikävä
      61
      619
    7. 42
      554
    8. Mistäkö haaveilen

      Tällä hetkellä. Siitä, että kohtaamme, vetovoima on jäljellä ja saisimme olla aivan kahden, ei tarvitsisi välittää mistä
      Ikävä
      29
      531
    9. Tapailtaisko nainen

      Meidän kotien puolessavälissä suunnilleen, vähä niinku salaa. Siinä on yks kiva paikka joka sopis hyvin. Mieheltä
      Ikävä
      59
      525
    10. Kuinka hyvin kestäisit?

      Oletko miettinyt, että mitä jos olisit pyöreä pullukka ja vielä ruma niin kestäisitkö vai masentuisitko?
      Sinkut
      102
      520
    Aihe