Onko kenelläkään kokemusta kyseisestä hotellista? Netin perusteella se vaikuttaa ihan hyvältä, mutta en sitten tiedä. Onko kuinka hyvät huoneet ja minkälainen on aamiainen? Toimiiko siivous ja minkälainen on henkilökunta hotellilla? Jos tulee muuta mieleen mitä haluaisit kertoa, niin kaikki tieto on tervetullutta. Myös yleensä ottaen kaikki vinkit Sharm el Sheikhiin.
Kiitoksia etukäteen. :D - Tiina
Three Corners Kiroseiz
tiinuska24
2
645
Vastaukset
- kiroseiz
Kirjoita suomi 24 palstan hakuun three corners kiroseiz niin saan kaiken tarvitsemasi tiedon
- Hakemaan
Hei! Hyvä oli hotelli. Kaikki toimi ok, myös se murehtimasi siivous joka tehtiin joka päivä. Henkilökunta on ihan mukavaa. Suosittelen laittamaan hauksi three corners kiroseiz tai katselemaan Egyptin palstaa taaksepäin niin löydät varmasti minunkin pidemmät jutut, nyt en jaksa enää toistaa itseäni tai linkittää. Google toimii myös kun laitat "tulokset kielellä suomi".
T: Siellä ollut ja sinne menevä (joskus)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1178063
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h1355353Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p323641Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1243574Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska352604Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191896Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3571544Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?971540Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?701406Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1311376