ennakkoonmaksetut..

Tuota pystyykö ennakkoonmaksetusta liittymästä (esim.dna prepaid,rl nopsa...) lähettämään txt-viestejä maksullisiin palveluihin niinku chatit, logot,soittoäänet,ym..??

Jos ennakkoonmaksetun liittymän aikoo hankkia niin mikä niistä on paras?
1215
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Dna Prepaidista pystyy käyttään mobiilipalveluita mutta ei muista, muissa on palvelutekstariestot päällä. Dnan Prepaidi on muutenkin paras kun siinä on soitonsiirrot ja vastaajat, data ym ja MMS ja GPRS toimii myös. Siis ihan kuin normaali liittymä muuten, paitsi että laskua ei tuu vaan maksat kaiken etukäteen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


xxx kirjoitti:

Tuota pystyykö ennakkoonmaksetusta liittymästä (esim.dna prepaid,rl nopsa...) lähettämään txt-viestejä maksullisiin palveluihin niinku chatit, logot,soittoäänet,ym..??

Jos ennakkoonmaksetun liittymän aikoo hankkia niin mikä niistä on paras?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu