Yhteis ajelu 29.3-09

Klo 12.00 kokoonnutaan Kullberin tallilla ja lähtö Tallberin kulmilta.

Tuleeko flikat kans ?
9880
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

2 pisaran räntäsateessa jäisillä teillä?
Ei kiitos.

Äänestä

Kohtauspaikkana Kampin piste, siitä pyörät huutaen kauhean pölyn saattamana Kauppatorille...

Äänestä
  • Tuo päivä panee epäilemään aprillipilaa. Matkakin on aika lyhyt. Miksi pitäs noin lyhyelle matkalle lähteä porukalla? Sehän on vaan muutama kilometri.

    Äänestä

Ajankohtaan avaimet nimittän Pikkaraisen hallussa,harmi.

Äänestä

Lupasin lähtee naapurin rouvalle sokkelia kivittelemään. Pihdas Allu tulee kans.

Äänestä

Piha on liukas

Äänestä

Kelit paranee vkl ,tiet ny jo kuivat kummiskin ja vkl lämpenee niin ihan ok ajokelit!

Äänestä
  • ?????:)

    Äänestä

  • :)??? kirjoitti:

    ?????:)

    Taas onk ne perkule moporatorit mun vieästei poistanu,ei mull muut asia olu kun mull o paha yskä
    ja eh pääs följy.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Pentti Hilkuri kirjoitti:

Klo 12.00 kokoonnutaan Kullberin tallilla ja lähtö Tallberin kulmilta.

Tuleeko flikat kans ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu