Tietääks kukaa onko olemasssa jokkis pelejä??
Jokkis peli?
14
3707
Vastaukset
- fg
on paljon
- fg
on paljon
- fg
on paljon
- jokkisfani
kerro joku hyvä jokkis-peli niin olen todella kiitollinen. Mieluiten sellainen jossa saisi itse ajaa
- dallab
jokkisfani kirjoitti:
kerro joku hyvä jokkis-peli niin olen todella kiitollinen. Mieluiten sellainen jossa saisi itse ajaa
en tiedä mitään hyvää kehittämisen paikka
- Sycorex
oon ainaki kuullu juttua että flatoutista piti tulla jokkis peli, ja ykkönen aika lailla muistuttaaki jokkista
- ea
on ameriikassa
- flät out
onko ameriikassa jokkis pelejä pitäs käyvvä ostamassa sanokaa jos niitä on ja vielä onko rokkiralli pelejä olemassa sanokaa jos on olemassa rokkiralli pelejä niin ei mulla ollu muuta asiaa
- yyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
joo
- santtu 9v haukipudas
on jokkis manageri peli olemassa voit ilmottautua jokkis kilpailuihin
- Erkkimerkki321123
ittu mitä paskaa...Jokkispeli??? mitä ihmettä,.,,joo joo en jaksa katsoa googlesta mikä ihmeen perse se jokkispeli on olevinaan.........teinit juokaa vaan lisää eeässää hahhah!!!
- Anonyymi
Moro näin vuosia tämän keskustelun aloituksesta niin onko tullu mitään ko pelejä vastaan? T. Asiasta kiinostunu
- Anonyymi
Wreckfest on juurikin näiltä Flatoutin tekijöiltä ja tämä juurikin on 70% Jokkista ja on romurallia ja vaikka muuta että ei ku ostamaan ja kovaa ajoa. Löytyy kakkoskoppasta ekkeriä hiivattia ja volvo pvtä ja joitain nousevan auringon maan ihmeitä..
- Anonyymi
Juu kävinkin hiljan tuon ostamassa ja kovaa on ruttailtu menemään 😆
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä aiot tehdä uudenvuoden aattona
Mitä olet suunnitellut tekeväsi uudenvuoden aattona ja aiotko ensi vuonna tehdä jotain muutoksia tai uudenvuoden lupauks2084525Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa
On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t1003280Väestönsiirtoa itään?
Ano "the Russo" Turtiainen sai poliittisen turvapaikan Venäjältä. Pian lähtee varmaan Nazima Nuzima ja Kiljusen väki per881787Ikävä sinua..
Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va131397Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä
Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu181346Vuoden luetuimmat: Mikä on Pelle Miljoonan taiteilijaeläkkeen suuruus?
Pelle Miljoonan eläkkeen suuruus kiinnosti lukijoita tänä vuonna. Artikkeli on Suomi24 Viihteen luetuimpia juttuja v. 20241233Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt2531169- 521148
Lindtmanin pääministeriys lähenee päivä päivältä
Suomen kansan kissanpäivät alkavat siitä hetkestä, kun presidentti Stubb on tehnyt nimityksen. Ainoastaan ylin tulodesi101131- 551069