Unix-mies Seppo

91453
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Hohohoh, oli tuo vaan aika huumoria!

Ja tuli vielä laitettua koko koulun unix-koneelle:

wall
OLEN RIKAS UUSMEDIAMILJÖNÄÄRI
^D

152 useria oli. Vähän hävettää :(

Äänestä
  • Köyhä eläkeläinen pyllyyymajassaan.

    Äänestä

  • Unisex-mies Seppo

    Äänestä

  • Se on aina ajankohtainen.

    Äänestä

  • Pelleseppohan se!

    Äänestä

  • Yoo kirjoitti:

    Unisex-mies Seppo

    W i n h i h h u l i - seppo.

    Äänestä

Mulla kans unisex liittymä. Toiminu hyvin. Pari tuntia koneen ääressä ja pari tuntia maadoitus lakanalla niin pystyy hyvin yönsä nukkumaan ilman sydän tykytyksiä

Äänestä

palvelinta ei löytynyt.. tän siitä saa, kun idiootit linkittää paikkoihin, joiden käyttöikä on korkeintaan muutama vuosi..

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Seppo kirjoitti:

http://haavi.iki.fi/unixmies.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu