näytti mallia, kohta kuljetusliikkeet perässä ylisuuret palkat kuskeilta pois.
jes..
veho..
51294
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
pahasti pallo hukassa.
mitkä ylisuuret palkat????tule kokeilemaan alaa äläkä kirjottele paskaa!!!!!!
puluputtaa, oon maksaja pualella ja sillä tiärän mistä puhutahan.
Pohtikaa tätä:
Suomen markkinat ovat tällä hetkellä päin puuta;
Suomessa maksaa kaikki aivan liian paljon, tämä ei kestä ja suomesta muuttaa rahatakomot kuten paperiteollisuus ja nokiat ja metsot ja muut isot firmat pois.
Mitä sitten tapahtuu?
Oikeast herrat ja naiset työtekijät jotka vain muistavat oikeuksiensa mutta eivät velvollisuutensa, ajatelkaa tätä!!
Tyhmä on joka puristaa työnantajalta enemmän ja enemmän. Tämä tietää lomautuksia ja potkuja. Ei kukaan tosissaan voi enää suomessa yrittäjänä olla rehellinen vastaan liittojen painostusta.
Tällä hetkellä ongelma on suomelta poistuva kilpailukyky muita maita vastaan. Ei me voida kilpailla vastaan tekemällä kalliita tuotteita, tiedätte itse että ette osta aina kalliimmat tuotteet kaupastakaan.
Hyvät ihmiset astukaa kuplasta ulos ja hengittäkää vähän todellisuutta!
Muun vähän ajatella kun palkkatyöläisen.Puhu tollasia juttuja 1/4.Täällä on kaiken maailman hiihtäjiä 9000e/kk.