Klubituksentapainen haussa

Onko olemassa mitään samantapaista paikkaa kuin klubitus.org nopeammalle musiikille? Kaikenlainen hardcore, speedcore, rave ynm. Helsingin seudulla olisi haussa mutta näyttää klubitus keskittyvän eri genreihin.
2420
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kyllä ton tyylin tapahtumat löytyy pääosin sieltä klubituksesta eikä muilta suurilta reivifoorumeilta. Tähän pienempään saittiin ja foorumiin kannattaa toki ehdottomasti tutustua: http://www.kovaydin.net/ Foorumilta löytyy hardcore painotteiset ja muutenkin rankan ug konemusan bileet listattuna. Ei siis kaupallista hardstyleä ja polkkaa vaan aito meininki ;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kovaydin kirjoitti:

Onko olemassa mitään samantapaista paikkaa kuin klubitus.org nopeammalle musiikille? Kaikenlainen hardcore, speedcore, rave ynm. Helsingin seudulla olisi haussa mutta näyttää klubitus keskittyvän eri genreihin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu