Shortseja

Onko jo näkynyt Kokkolassa?
10703
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

lämmin että vois laittaa shortsit ja sandaalit :)

Äänestä

Ja eihän unohdeta valkoisia tennissukkia välistä

Äänestä
  • pyöräily housut jalkaan että pierukin jää housuihin kiertämään

    Äänestä

  • kans,varsinkin miehet!

    Äänestä

  • vyölaukku on ehdoton kesän hitti.

    Äänestä

Pölypitoisuudet ylittivät raja-arvon Kokkolassa.

Äänestä
  • hanget!

    Äänestä

Kokkolalehdessäkään vielä viestejä,rupeaa jo huolestuttamaan.

Äänestä

ni vedän heti noi kamppeet päälle. Ihan vaan vittuilakseni itteään täynä oleville mulkuille :)

Äänestä

täällä maaseudulla pitää päällään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ja sandaaleita! kirjoitti:

Onko jo näkynyt Kokkolassa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu