milloin se hohhoijjaa alkaa jälleen ??

Milloin se maailman tylsin urheilumuoto: motogeepee alkaa jälleen, en malta millään oottaa enää...huohhh...krooohhhh...
3623
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

jo huomenna. mutta koitetaan herätä motogp:m ekakisaan mennssä huhtikuun alkupuolella!

Äänestä
  • Älkääs nyt, onhan nämä vormulat tosi mielenkiintoisia! ajetaan pari tuntia aika-ajon määrräämässä jonossa ja ohituksista vastaa varikkohenkilökuta varikolla!!! Eli heillehän ne pisteet ja pokaalitkin pitäis antaa!

    Äänestä

maailman tylsin laji jatkunut taas lauantaina. Suomi tai walesit kaataa. Ketä kiinnostaa?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pooring kirjoitti:

Milloin se maailman tylsin urheilumuoto: motogeepee alkaa jälleen, en malta millään oottaa enää...huohhh...krooohhhh...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu