mitäs minä sanoin

nyt kun kimi matiaksella ja ruohonleikkaaja hessulla ei enää olekaan ylivoimaisia autoja alla niin todelliset taidotkin pääsevät esiin. olen aina sanonut että molemmat ovat keskitason kurvailijoita.
3169
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

edes vähän asiantuntija niin tiedät että brawnin autot on ylivoimaisia. Ei johdu kuskeista. Kisa taas on kisa. Tuskin buttonin hermo pitää.

Äänestä
  • Brawnin autolla mun mummonikin ajaisi paalulle.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


formulatietäjä kirjoitti:

nyt kun kimi matiaksella ja ruohonleikkaaja hessulla ei enää olekaan ylivoimaisia autoja alla niin todelliset taidotkin pääsevät esiin. olen aina sanonut että molemmat ovat keskitason kurvailijoita.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu