napsut otan

Käyn myös saunassa.
4249
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

mikä oli sanomasi?

Äänestä
  • lätinää niin kuin suuri osa täällä kirjoitetuista yleensäkin.

    T:tylsäkynä

    Äänestä

  • päiväistä kirjoitti:

    lätinää niin kuin suuri osa täällä kirjoitetuista yleensäkin.

    T:tylsäkynä

    asian ytimen,ytimen...

    T:kynänteroittaja

    Äänestä

  • päiväistä kirjoitti:

    lätinää niin kuin suuri osa täällä kirjoitetuista yleensäkin.

    T:tylsäkynä

    Olipa viisas kommentti, ehkäpä nimimerkiksesi sopisi paremminkin ´tylsäpää´?

    Oletko kade, miksi tulet sivuille, miksi et tee viisaita aloituksia.....

    Siirry vanhempien ikäpalstoille, ehkä löydät harmoniaa?
    Täälä saa nenilleen, jos liikaa viisastelee!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ja käyn... kirjoitti:

Käyn myös saunassa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu