Karstula

ikäviä noi puukotus asiatkin?linnaan tekijä.
31056
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Teillä siellä Karstulassa on niin lämminsydämminen sosiaalitäti,kyllä hän ottaa tamän puukottajankin huostaan!

Äänestä
  • Viina-ja huumahörhöt sekä "poliisin tutut" ajaa aina edelle jonossa muihin avunpyytäjiin nähden. Heillä on jokin meille tavallisille ihmisille näkymätön etuajo-oikeus merkki, jonka tunnistaa vain alan ammattiauttajat kuten sossut ja toctorit.

    Äänestä

  • näin käy kirjoitti:

    Viina-ja huumahörhöt sekä "poliisin tutut" ajaa aina edelle jonossa muihin avunpyytäjiin nähden. Heillä on jokin meille tavallisille ihmisille näkymätön etuajo-oikeus merkki, jonka tunnistaa vain alan ammattiauttajat kuten sossut ja toctorit.

    teillä on suomen parsa,Sosiaali Tantta......

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


on line kirjoitti:

ikäviä noi puukotus asiatkin?linnaan tekijä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu