Kiinnostaa sellanen liittymä, jossa kuukausimaksu on nolla. Syynä on se, että se olisi lähinnä vastaanotin. Onko se minimilasku 9e kuukausikohtainen. Eli tuleeko kumminkin 9e kuukaudessa laskua, vaikkei puhuisi pätkääkään.
DNA:n uudet liittymät?
Jorkkis
4457
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Ikävä kyllä se 9 euroo mätkähtää jokatapauksessa ja se on hemmetin huono juttu. Idea on sama kuin Saunalahti GSM-liittymässä jossa on jotain 4-5 euron miminiveloitus vaikket puhuis sekunnin murto-osaakaan. Siis täysin epäonnistunut idea. En usko että käy kaupaks toi Vakio S-liittymä. Pakko maksaa vaikket puhuis ja itse laskisin ton kk-maksuksi vaikka sillä nimellä ei varsinaisesti olekaan, se mikä on pakko maksaa vaikkei puhuis niin on silloin kk-maksu.
No pysy hintti erossa niistä sitten mutta turhaa niistä täällä jeesustelet!
Vittu mikä pelle!
Mikäs idiootti siinä toisia homoiksi ja pelleiksi haukkuu? Ettet vaan itse olis jompaa kumpaa/molempia! Alkaa totisesti rassaan noi palstan pilaajat kun aina pitää olla jotakuta haukkumassa. Kai täällä saa kommentoida, sitä varten tää palsta on olemassa.
Suosittelen että meet ottamaan ne lääkkees jotka selkeesti on sulta jäänyt väliin.
PS. En oo pelle enkä hinttari, olen hetero.
Myyjän mukaan tuo minimiveloitus alkaa vasta huhtikuussa. Nyt ottaa tuon S-liittymän, niin saa 3kk turista 10 eugea/kk ilmaiseksi ilman perusmaksuja. Käyttää ken jaksaa nysvätä, onhan sitä siinäkin.