Luin noita viestiketjuja ja pakko pistaa jotain ylös..... Kertokaa mista löydatte: maan, hotellin taı ravintolan missa ei "iskettas". Työntekija asiakasta tai toisin pain tai asiakas asiakasta? Eikös se ole naiden "iskijöiden" oma asia? Mista löydatte hotellin/apartin jossa ei olisi humalaisia asiakkaita jossain maarin? Ette niin mistaan missa on turismia. No joo pitaskö jatTaa kiihko-islamistiset maat ulkopuolelle...
Ja jos joku kerran asiallista asiaa teilta kysyy niin ettekö osaa vastata asiallisesti..... Jos joku tykkaa niin tykatköön ja jos joku taas ei niin ei. Tarviiko siina vetaa riman alta ja asian vieresta?
Niin ja joo.... Ei naa oo kirjotusvirheita...kirjoitan ulkomaisella koneella niin koittakaas pistaa a:n pisteet paikoilleen.
Ja jos joku kerran asiallista asiaa teilta kysyy niin ettekö osaa vastata asiallisesti..... Jos joku tykkaa niin tykatköön ja jos joku taas ei niin ei. Tarviiko siina vetaa riman alta ja asian vieresta?
Niin ja joo.... Ei naa oo kirjotusvirheita...kirjoitan ulkomaisella koneella niin koittakaas pistaa a:n pisteet paikoilleen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
"Kertokaa mista löydatte: maan, hotellin taı ravintolan missa ei "iskettas". Työntekija asiakasta tai toisin pain tai asiakas asiakasta? Eikös se ole naiden "iskijöiden" oma asia? Mista löydatte hotellin/apartin jossa ei olisi humalaisia asiakkaita jossain maarin? Ette niin mistaan missa on turismia"
Niitä on vaikka kuinka paljon, mutta kaltaisellasi roskaväellä ei ole (onneksi) niihin varaa.
Et sitten koskaan ole käynyt tasokkaassa hotellisa,siellä ei varmasti henkilökunta harrasta seksiä asiakkaitten kanssa.
maininnut nimelta yhtakaan....:))
En pyytanyt arvosanoja omasta luokituksestani joka ei teille kuulu... vahinko etta ei ole kokemusta paremmista kuin max 5 tahden paikoista enka roskasakkina ollut kuin naiden ihan perus huoneissa. Kylla elama on kovaa....:))
USAsta esim. ei löydy ainoatakaan tuntihotellin tason yläpuollella olevaa hotellia, jossa henkilökunnan ja asiakkaiden suhteet eivät olisi kielletty.
Ja jos esimerkkejä haluat niin esim. Hilton-hotellit (vaikka se perijätär onkin kuuluisa hutsu). Anaheimissa on ihan kiva sellainen ja Vegasissa parikin. Sweetsissä on tullut käytyä ja se toinen taitaa olla Flamingo mutta kun se on aina täynnä.
Tytsä parka...LOL.
itsestäsi jos uskot tuntevasi USAn hotellit "ainoatakaan" myöten.
Minua ei haittaa hierokoot hotellivieraat keskenään tai henkilökunnan
kanssa mitä vispilänkauppaa tahansa.
Mutta tuollainen paremmin tietävänä esiintyminen ja siihen lisäksi "hutsuttelut"
ja "tytsättelyt" paljastavat kyllä kirjoittajan sivistyksen tason.
Ja se taso jää tavallisen turkkilaishotellin alapuolelle.
Tämä oli minun ensimmäinen kirjoitukseni tällä palstalla ja
myös viimeinen.
toivottavasti se pitää.
Kyllä nuo säännöt ovat voimassa sivistysmaissa hotellissa kuin hotellissa. Nämä ovat yleisesti tiedossa olevia asioita.
suomalaiset ihmiset , jotka viihtyvät hotellissa
vai
hotellit, joissa suomalaiset ihmiset viihtyvät?
Etköhän ole pikkusen väärällä sivustolla??
Jos et tajunnut,tämä on Turkki matkailupalsta, ei USA.
Menepä nyt kiltisti sinne USA-sivuille ja kerro siellä juttujasi.
By the way; vaikka USA;ssa hotskuissa on ns. "kielletty" suhteet henkilökunnan ja asiakkaitten välillä,eipä kukaan estä jos tapailee vapaa-ajalla.
Kiellothan on rikkomista varten!
Että se siitä tasosta ja sillee....