hei, mistä saa Suomessa halvimmat neulahuovutus huovat?Onko netin kautta edullista vai suoraan kaupasta? voisitko vastata tähän? vai onko jollain ylimääräistä varastossa, kenties itse kyllästynyt tähän puuhaan. olen vasta saanut kipinän ja nut tarvitsen paaaaljooon varastooni.
neulahuovutusta
ihanaa puuhaa
3284
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Miks ihmees sen pitäis olla halpaa?Harrastukset maksaa ja tuskin kukaan niitä sulle lahjottaa ihan ilmatteeks.Ihan kuule meet kauppaan ja ostat villat,jos neulahuovutus sua kiinnostaa.
olen kuule ostanut villaa n. 100eurolla, joten en vähättele hintaa, laitan askarteluun ja kädentaitoihin n. 200-250 euroa kuussa, joten "sijoitan" mielestäni aika paljon. ajattelin kysellä jos jollakin on turhaan lojumassa tavaraa nurkissa, niin OSTAISIN pois.Mä olen itse antanut ILMAISEKSI tavaraa jota en enää käytä ja näinollen kierrättänyt mielestäni ja ilahduttanut kädentaitajia....joten tässä sulle vastaus. Paljonko itse sijoitat materiaaleihin???
http://www.kaspaikka.fi/huovutus/index.html
http://keskustelu.suomi24.fi/matkailu_show.fcgi?category=104&conference=4500000000000076&posting=22000000007408812