Hamilton on EDELLEEN paras kuski,koska...

lähtöruutu kisaan oli melkein viimeinen ja taisteli lopulta 4.sijalle!. Ja vielä se,ettei McLarenin tämän vuoden auto ole edes iskussa koska kehitystyö jäi jälkeen muiden kärkitallien kehitystyöstä!!.Harmi,että Kovalainen joutui kolarin keskelle ja joutui keskeyttämään!!. Brawn GP talli on ERITTÄIN kilpailukykyinen tämän kauden aikana ja muut kärkitallit saavat olla VARUILLAAN!!!.
6330
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ota ne homolasit päästäsi, jätkän edestä keskeytti lähes kymmenen autoa, laku ei siis ajamalla olisi päässyt edes pisteille.

Äänestä
  • Miksi tällaiset RASISTIT saavat kirjoitella tällaisia mielipiteitä tänne,kun ne kuitenkin POISTETAAN,siis RASISTISET KIRJOITUKSET!!.

    Äänestä

  • HERÄTYS, ...!. kirjoitti:

    Miksi tällaiset RASISTIT saavat kirjoitella tällaisia mielipiteitä tänne,kun ne kuitenkin POISTETAAN,siis RASISTISET KIRJOITUKSET!!.

    mielestäni suomi on vielä vapaa maa.
    elikkä sananvapaus on tallella...
    ja missä menee rasismin raja...

    Äänestä

Jarno se taisi kuitenkin lähteä varikolta ja tuli maalin kolmantena. Mikä nyt ei sattunut Hamilton fanaattiselle FIA:lle sopimaan....



Ja taisi Buttonilla olla parhaillaan puolenminuutin johto, että eiköhän se todellinen voittaja ole jompikumpi näistä herroista

Hamilton teki keskiverto suorituksen ja normaalista tuomariston avulla muutama armo piste.....

Ps. MClaren on ehkä hidas yhdellä kierroksella, mutta kuka tietää todellisen kisa vauhdin kun Heikkikin keskeytti....?

Äänestä

Lue tarkkaan suomi24 keskustelusivuston säännöt,niin tajuat!.

Äänestä

tämän vuotinen McLaren F-1 auto saa uudistuksia,joiden pitäisi parantaa kilpailukykyisyyttä sille tasolle,että kilpailuissa voittoihin on mahdollista päästä niin aikaisintaan toukokuun aikana!!. Hamiltonin 3.sija tämän kauden ekassa kisassa antoi ainakin toivoa paremmasta tallille!.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


R.Brawn kirjoitti:

lähtöruutu kisaan oli melkein viimeinen ja taisteli lopulta 4.sijalle!. Ja vielä se,ettei McLarenin tämän vuoden auto ole edes iskussa koska kehitystyö jäi jälkeen muiden kärkitallien kehitystyöstä!!.Harmi,että Kovalainen joutui kolarin keskelle ja joutui keskeyttämään!!. Brawn GP talli on ERITTÄIN kilpailukykyinen tämän kauden aikana ja muut kärkitallit saavat olla VARUILLAAN!!!.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu