Mikä tähän auttaa, isoveljeni on sellanen tyypillinen luuserin ja pellen esikuva. On mukava herätä raskaan työviikon jälkeen Lauantai-aamuna ja huomata, että isoveljeni on sammunut olohuoneen sohvalle. Ei se vielä mitään, mutta se yrittää käännyttää meidän vanhemmat ja mun toisen veljen mua vastaan. Se aina dissaa mua mun selän takana ja mustamaalaa, sekä pilkkaa ja se on ihan vitun ärsyttävää, perkele lupaan, että vähän ennenku muutan kotona hakkaan sen niiiiiin pahaan kuntoon, että jokakerta ku se kattoo peiliin, niin sen mieleen tulee ekaksi mä.
Isoveljeni on homo!
Sellanen munaton runkku.
3
2042
Vastaukset
- se tuli ja meni
Kuulostaa tutulta.. sillä on ihan selvästi asennevamma se sattuu olemaaan aika yleistää..
- Yogurttiyoda
No ihan varmaan saa sut mieleensä jos sen paskaks hakkaat :P
- ghjghj
Kuulostaapa ikävältä.
Jäin kyllä pohtimaan, miten otsikossa mainittu isoveljesi homous liittyi koko tekstiin?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2522308- 1921694
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä481367Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad501045- 41846
- 15827
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä31810Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver23778Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .25776Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46647