Myydään kolme gerbiiliä Porissa=)

Myydään kolme gerbiiliä hienon värisiä musta valkoisia(äiti ja sen kaksi poikasta) ja terraario.En pysty tuomaan gerbiileitä ei ole autoa jne.Sun täytyy itse tulla hakemaan Hyvään eläinrakkaaseen kotiin=)40euroa puh 0466473753
1356
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

voin 10eurolla pudottaa hintaa (30euroa) kolme gerbiiliä ja terraario ja mukana tulee juomapullo ja ruokakippa=)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Niiskissss=) kirjoitti:

Myydään kolme gerbiiliä hienon värisiä musta valkoisia(äiti ja sen kaksi poikasta) ja terraario.En pysty tuomaan gerbiileitä ei ole autoa jne.Sun täytyy itse tulla hakemaan Hyvään eläinrakkaaseen kotiin=)40euroa puh 0466473753

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu