Älä enää mieti

Jos et lähde nauttimaan Lapin hohtavista hangista Pääsiäisestä eteenpäin viikolla 16 niin voit yhtä hyvin kulkea kumppareissa etelän sohjossa ja miettiä oliko talvea ollenkaan.

Ei tarvitse olla paksu lompakko päästäkseen irti sohjosta.

puh. 050 - 3370589
[email protected]
0147
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset

Vanhimmat

Ei vielä vastauksia

Aloittaja odottaa vastauksia. Kerro oma näkemyksesi ensimmäisenä.

Kommentoi aloitusta


nauti hohtavista hangista kirjoitti:

Jos et lähde nauttimaan Lapin hohtavista hangista Pääsiäisestä eteenpäin viikolla 16 niin voit yhtä hyvin kulkea kumppareissa etelän sohjossa ja miettiä oliko talvea ollenkaan.

Ei tarvitse olla paksu lompakko päästäkseen irti sohjosta.

puh. 050 - 3370589
[email protected]

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu