palma Nova-Magaluf, hotelli las palomas

elokuun puolessa välissä olemme menossa kyseiseen hotelliin.. Onko teillä millaisia kokemuksia tästä hotellista??
51241
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Santa Ponsa on parempi alue!

Äänestä
  • Mäkin haluaisin tietää! Onko brittejä paljon?

    Äänestä

  • jepp... kirjoitti:

    Mäkin haluaisin tietää! Onko brittejä paljon?

    ihan täynnä!

    Äänestä

mutta siellä oli tulipalo kesäkuun loppupuolella. Varmaan ainakin 9 huoneistoa on poissa käytöstä tällä hetkellä.

Äänestä

Tämä hotelli las palomas on suoraansanottuna aivan kamala! Olimme pari vuotta sitten oma toimi matkalla ja valitsimme tämän hotellin. Ensinnäkin koko hotellissa ei silloin ainakaan ollut ollenkaan respaa vaan piti käydä aina kolkuttelemassa hotellin omistajan ovea. Jopa vessapaperia piti käydä ruikuttamassa siellä kun siivoojat jakoivat vaan kaksi rullaa VIIKOKSI! Myöskin käytävillä liikkui kulkukissoja!! Huone oli todella huonossa kunnossa! Ainoa hyvä asia oli iso uima-allas pihassa, mutta aurinkotuolit olivat maksullisia!
Toivottavasti se olisi parin vuoden aikan hiukan parantunut, koska on tullut suomen matkatoimiston listoille :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mallorcalle kirjoitti:

elokuun puolessa välissä olemme menossa kyseiseen hotelliin.. Onko teillä millaisia kokemuksia tästä hotellista??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu