dsi

onko kellään tietoa mitä maksaa ds i pelikone?
5424
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Moi! dsi käsikonsoliahan ei ole vielä psitetty myyntiin suomessa se tulee myyntiin HUOMENNA eli silloin voit saada tarkimman tiedon mistä nyt aiot sen ostaakkin. Nettikaupoissa hinta on noin 200 euroa, mutta tuo hinta on vain ensinmäisille tuotteille ja uskon,että hinta laskee siitä vielä. Hinta on varmaan noin 180-200 Euroa

Äänestä
  • kiitos tiedosta!

    Äänestä

  • 2000 kirjoitti:

    kiitos tiedosta!

    Se maksaa 199e tiltissä. Kärkkäinen 188. Sokos kun oli -5% 189. Anttila 199. Nii et valitse tost

    Äänestä

  • Mullonjonintendodsiloljossu... kirjoitti:

    Se maksaa 199e tiltissä. Kärkkäinen 188. Sokos kun oli -5% 189. Anttila 199. Nii et valitse tost

    moi oman dsi:ni ostin 200 eurolla prismasta :D oli se hintansa arvoinen.

    Äänestä

  • yrduhgfdhytvhhh kirjoitti:

    moi oman dsi:ni ostin 200 eurolla prismasta :D oli se hintansa arvoinen.

    Minunkin maksoi 200€ ja olen todella tyytyväinen laitteeseen! :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


2000 kirjoitti:

onko kellään tietoa mitä maksaa ds i pelikone?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu