Pakko verestellä muistoja viime kesältä...Oli mahtavan vauhdikkaat polttarit Oulussa viime kesänä. Aamun aloitimme paintball sodalla Oulun lähimetsissä minkä jälkeen siirryimme W-Sportin järjestämään vesiurheilu koitokseen. Tarjolla oli sankarillemme hiihtoa tai lautailua ja kaikille muille rengas tai bumerang ajelua. W-sportin jätkillä oli kyllä kaikki välineet viimeisen päälle kunnossa...Uusi vene, märkäpuvut, välineet ym. Hinta oli suht edullinen ja vauhtia/hauskaa piisasi kyllä kaikille. Suosittelen lämpimästi kaikille näitä kahta polttariaktiviteettia! T: P. K kaveripoppoo
Polttarit Oulussa
P. K
2
1125
Vastaukset
- LR.
Mukava kuulla, että hauskaa riitti. W-Sport on saamassa tulevalle kesälle loistavan paikan harrastaa vesiurheilulajeja Oulussa. Tervetuloa!
www.w-sport.net - Nimetön
Mistä saisi mökin 8:lle hengelle Oulusta vapun ajaksi. Kovasti olen koittanut nettiä plärätä, mutta vaihtoehdot ovat tällä hetkellä Nallikarin mökit tai Virpiniemen urheiluopiston mökit. Näistä ei vaan kumpikaan oikein innosta.
Nyt apuja, alkaa oleen jo kiire varauksen suhteen. Voi olla myös yksityisiltä kunhan saan nimejä keiltä kysyä...?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia.",335231Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/1442455- 1482172
Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee541957Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1171830"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!571327Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu1761144Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää75995Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.314894Miten kestätte tyhmiä?
Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa175840