Mikä naisia vaivaa, kun sinkkumiehet ei kelpaa vaan pitää vehtautua ukkomiesten kanssa. Ei anna naisista oikein hyvää kuvaa, vaan eikö ne saa ketään vapaata kunnon miestä, niitäkin kyllä on.
äly hoi
älä jätä
143258
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Ne vehtautuvat ukkomiehet ei ainakaan ole kunnonmiehiä, sehän nyt tiedetään.
Ainanakaan ukkomiesten kanssa vehtautuvat naiset ei ole kunnon naisia, vaan ------.
jos ne naisetkin ovat varattuja silloin hyvä pari ukkomiehestä ei tarvitse selvittää mitään kumpikin väärällä tiellä?????
Voihan se olla niinkin.
Varsinkin kun nämä ukkomiehet valehtelevat vaimoille, niin valehtelevat ainakin yhtä paljon näille "vara naisilleen".
Kannattasko ottaa järki(jos sitä on) käyttöön ja ruveta katselemaan miehiä vapailta markkinoilta. Jos miehet pettää vaimojaan niin eipä kannattais pilata omaa mainettaan heidän kanssaan.
Voe perkele!
Vittuako se muille kuuluu kenen kans siellä kukaki vehtaa??? Taitaa olla viestin kirjoittaja ite näitä Kuhmon "pikkumunasia" joita akat oikein karttaa koska tietävät, että tyydytystä on turha odottaa!!
Saatana työntö, tuijotus ja eiku sitte paikalliseen kehumaan mitenkä tuli"hoideltua mimmiä" koko yö ja valehdella, että kutsu vielä illalla uudestaan käymään vaikka todellisuudessa se "mimmi" surruttellee dildolla itseään koska on puutteessa!!
Kyllähän se aina jollekin kuuluu, jos ukkomies pettää vai oletko eri mieltä.
vittu se kellekkään kuulu eikä näy. paitsi jos jää kiinni. fuck you vaan kaikille.
ei se koko vaan se taito. sulla voi olla metriinen molo lahkeessa van vittuakos sillä tekee jos ei ole taitoa.
Ja sinä haluaisit sitä vatkata...kateuksissas saatanan tuppikulli...
ole vientiä vapaille ja raittiille sinkkumiehille. Naiset kiertävät kaukaa, jos ei ryyppää polta ja tappele. Jos ei mies satu viihtymään joka viikonloppu kaljajuottolassa niin se on epänormaali.
Varmaankin kunnon naisille kelpaa kunnon miehet, mutta missä he kohtaavat jos kummatkaan ei viihdy kapakassa. Kaikilla ei riitä rohkeutta ottaa suoraan yhteyttä.
semmosta juomatonta tossukkaa jaksoo katella. Elämöö pittää miehessä olla!
-Kaijjsa-