Heips! minkälainen on hotelli Atlantica sun garden,agia napassa.Ollaan menossa syyskuusa mietityttää vaan se,että ollaan varattu 3vk loma ja jos ei olekaan mukava paikka menee raha hukkaan?Viime kesänä oltiin kaks viikkoa rodoksella atlantica princess hotlassa Rodoksella,emmekä tienneet,että se oli täysin lapsiperheiden suosiossa,eli ei ihanne paikka lapsensa jo aikuisiksi saaaneille.Kiitokset jos joku viitsii vastata!
lievästi epätietietoinen
2
518
Vastaukset
- tagsj
Jos "lapsiparatiisin" meninaatte välttää jättäisin kyseisen hotellin väliin. Menkää mielummin vaikka Larnacaan.
- ET
Moi! Oltiin viime keväänä kaverin kanssa Atlantica Sun Garden hotellissa. Majoituimme huoneistoihin, eli siis erikseen hotellirakennus ja huoneistot. Huoneistot ovat kaksikerroksisia "rivitaloasuntoja". Hotellissa sai todella hyvää palvelua ja ruoka oli hyvää. Terassillemme oli majoittunut kissoja. Aurinkotuoli oli siis koko ajan varattu, emme siinä voineet lökötellä, kissat myös yrittivät päästä heti sisään kun ovi aukesi.
Me ainakin viihdyimme koko lomamme ajan!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its4058839Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.1723238- 171724
- 771126
- 761058
- 271045
Sylikkäin.
Sylikkäin, suudellen. Milloin haluaisit näin nainen tehdä ? Vain häntä ajatellen 😘. Tietenkin jos häntä asia kiinnosta641001Eemeli Peltosen viimeinen postaus Facebookissa!
"Olen ollut kevätistuntokauden viimeisillä viikoilla paljon poissa eduskuntatyöstä. Sain toukokuussa hyvää hoitoa HUSiss79975- 55973
- 65910