Hei!
Kurkatkaapa http://www.click4sky.com
Lentoja saa Hki-Praha välillä alle satasella (meno-paluu) kuluineen.
Lento varattava 1 kk ennen matkaa.
Hyvät reitit noin yleisestikin aika "sopuisaan" hintaan! :)
Halpalentoja Prahaan!
9
2737
Vastaukset 9
- zizkov
No jessus kun on halpaa!!! Kiitos vinkistä. Heti ostoksille. Onko sinulle Helena tietoa kauanko tämä toimisto on ollut toiminnassa, ajattelin vain ettei menis firma konkkaan ja matkarahat jäävät jonnekkin. Sen verran on uusi ja tuntematon toimisto
- HelenaV
Hei!
En valitettavasti tiedä miten kauan on rulettanut tuo...näyttäisi käyttävän CZA:n koneita mikä ei tietenkään takaa mitään.
Olemme itse varanneet lennot kerran täältä prahasta päin suomeen (toukokuulle) ja ainakaan vielä ei ole bankrotista ilmoitettu :) - slavia
HelenaV kirjoitti:
Hei!
En valitettavasti tiedä miten kauan on rulettanut tuo...näyttäisi käyttävän CZA:n koneita mikä ei tietenkään takaa mitään.
Olemme itse varanneet lennot kerran täältä prahasta päin suomeen (toukokuulle) ja ainakaan vielä ei ole bankrotista ilmoitettu :)Onko kukaan ostanut hki-praha-hki tikettejä ko linkin kautta???
On kyllä edullista ostaa lento tämän saitin kautta - CLICK4
slavia kirjoitti:
Onko kukaan ostanut hki-praha-hki tikettejä ko linkin kautta???
On kyllä edullista ostaa lento tämän saitin kauttaliput ostettu ja CZA lennot näyttäisivät olevan. 98eskoo per naama. Matkan toteutumiseen vielä muutama viikko aikaa.
- Lentämään
Czech airlinesin koneisiin jotta koneet tulisivat täyteen. Mekin ajateltiin tuota käyttää sitten kun saadaan järjestettyä vapaata reissuun :)
- HelenaV
No nin!
Konkkaan meni sitten lopulta tämäkin yritys :( - HelenaV
HelenaV kirjoitti:
No nin!
Konkkaan meni sitten lopulta tämäkin yritys :(Konkkaan meni skyeurope eikä click4sky!!!!
- halpis
HelenaV kirjoitti:
Konkkaan meni skyeurope eikä click4sky!!!!
Jos maksaa Visalla matkan niin eikö Luottokunta takaa että saa rahat takaisin mikäli yritys menee konkkaan?? Näin minä olen asian ymmärtänyt.
Mutta on se jännää kun click4sky myy reippaasti halvemmalla kun esim czech airlines itse, Mutta tämähän on kiva asia meille kuluttajille
Terve!
Kiitos tiedosta!
Käytän clickin lentoja varmasti=)
Mutta ihan vaan toiveikkaana kyselen..että tiedätköhän mistä/miten saisi edulliset liput prahaan niin että kerkiäisin sinne 18.9...?
=)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2291984
Nanna hakkasi Martinan aivot tuusan nuuskaksi!!!
Ihme jos Martina pystyy muodostaa järkeviä lauseita tämän nyrkkisateen jälkeen. Ottelupalkkio tuli, tajunta meni.2601164- 20995
Vaikea löytää samantyylistä miestä
Nyt on pakko avautua. Onko ketään muuta jonka on yksinkertaisesti todella vaikeaa löytää samanhenkistä kumppania kuin i125696- 38679
Martina ja Muhis
Aamulenkillä yhdessä valmistautumassa suuren päivään,toivottavasti heräsivät toistensa viekusta.Ihana pariskunta❤224658Rasismi ahdistaa.
Tapasin baarissa oikein lupsakan oloisen miehen, mutta arvomaailma on hyvin erilainen omani kanssa. Hän käyttää n-sanaa201587- 51435
- 38418
Olenkohan tunteideni kanssa yksin?
Salaa toivon, että sinä nainen luotat minuun niin paljon, että uskaltaisit lähentyä kanssani, vaikka tämä on vähän kiell42412