Sisäiset lennot viime tipassa?

Lennot säästävät aikaa perillä

Olen lähdössä reiluksi kuukaudeksi Australiaan, ja tarkoitus on käydä paikoissa Sydney - Melbourne - Cairns. Välit menen lentäen, yhdensuuntaisetkin lennot näyttävät olevan kivan halpoja.

Minun tekisi mieli jättää sis. lentojen varaukset ihan viime tippaan jotta matkaohjelmaa ei tarvitse lyödä ihan lukkoon etukäteen. Onko viime tipan lennot paljon kalliimpia, onko tämä huono idea?

3

1192

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Perdone

      , maksaa satasen enemmän varmasti. Taikka kaksi.

      • aussie-jack

        Olet gestapon käsissä jos joudut mulkkaamaan lentosuunnitelmia, myöhästminen on ok 50 taalaa mutta jos haluat aikaisemman lennon 400 please. Varo ottamasta koiraa oma koppi ei kelpaa 80 ota tai jätä. Joudut linnaan jos vitsailet viranomaisille. Tiikeri pitäisi saada tankkin!


      • Cairnsiinko
        aussie-jack kirjoitti:

        Olet gestapon käsissä jos joudut mulkkaamaan lentosuunnitelmia, myöhästminen on ok 50 taalaa mutta jos haluat aikaisemman lennon 400 please. Varo ottamasta koiraa oma koppi ei kelpaa 80 ota tai jätä. Joudut linnaan jos vitsailet viranomaisille. Tiikeri pitäisi saada tankkin!

        tuo kysyjä lienee menossa?


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ei käy sääliksi sitä miestä

      Sitä saa mitä tilaa.
      Ikävä
      179
      1762
    2. Muistakaa pojat tämä.

      Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.
      Ikävä
      109
      923
    3. Mitä mieltä olet?

      Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo
      Ikävä
      110
      783
    4. En ehkä onnistu siinä

      Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.
      Ikävä
      58
      755
    5. Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin

      Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset
      Ikävä
      209
      674
    6. Mies,oletko koskaan...

      Käyttänyt maksullista naista?
      Ikävä
      133
      638
    7. Oletko päättänyt

      Että luovutat minun suhteeni
      Ikävä
      52
      601
    8. Viesti jonka haluaisit lähettää...

      hänelle. Onko jokin pieni tunniste jonka vain te tiedätte. Onko naiselta miehelle tai toisinpäin, joku joku päivämäärä
      Ikävä
      20
      590
    9. Pahoin pelkään nainen

      että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus
      Ikävä
      51
      572
    10. Kirjoita kolme sanaa

      mistä kaivattusi voisi sinut tunnistaa.
      Suhteet
      37
      556
    Aihe