mun isoveli on OIKEESTI HOMO

viitaten allaolevaan

Siis satuin tässä lauantaina selailemaan koneeni sivuhistoriaa ja löysin aika(mun mielestä) järkyttävän löydön. Siinä oli ainaki kuukauden ajalta käyntejä "shemale-porno"-ja web.cam-sivustoilla. Ja koska mulla on kaks veljeä ja ainoastaan isoveljeni käy mun koneella mun lisäksi, arvelen, että isoveljeni on niillä käynyt(koska en tietääkseni harrasta unissa homoilua).

Eniten mua harmittaa, ku pieninä, joskus 5-10 vuotiaina suunniteltiin, että käydään molemmat perheidemme kanssa kesällä "mummolassa"(siis nykyisessa kodissani) ja annetaan lastemme leikkiä keskenämme, samalla ku tehdään grilli-sapuskaa, niinku kaikissa jenkki-perhe-leffoissa, mutta siihen se tais jäädä sekin NORMAALI fantasia. Noh... onhan mulla vielä pikkuveli...

Isoveljeni on nyt 18v ja mä 16. Pitipä purkaa tämäki pettymys jonnekkin...

8

2598

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • 84tgh57g9b

      jos isoveljesi löytäisi täydellisen miehensä ja jos saisi silloin adoptoitua lapsen joka leikkisi sun lapsien kanssa, niin eikö se kelpaisi "normaaliksi" fantasiaksi






      olipas sekava toi mun teksti

      • shut up

        NO SIT ON HOMO JOS ON KIINNOSTAA NIIN VITUSTI ETTÄ!


      • hihihih
        shut up kirjoitti:

        NO SIT ON HOMO JOS ON KIINNOSTAA NIIN VITUSTI ETTÄ!

        no kannattaa varmaan avata keskustelu joissa on tollanen otsikkko jos ei kiinnosta....


      • asffa
        hihihih kirjoitti:

        no kannattaa varmaan avata keskustelu joissa on tollanen otsikkko jos ei kiinnosta....

        Älkää homot hankkiko lapsia. Pilaatte niitten lapsien elämän!!! niitä kiusattais varmasti koulussa ja niille tulis ihan paska elämä, meiän luokalla on yks homojen lapsi, ja sitä hakataan aina välkillä, kaadetaan maahan luokas sun muuta, säälin kyllä sitä, mutta ei musta oo menee väliin.


      • pelkuriraukkis
        asffa kirjoitti:

        Älkää homot hankkiko lapsia. Pilaatte niitten lapsien elämän!!! niitä kiusattais varmasti koulussa ja niille tulis ihan paska elämä, meiän luokalla on yks homojen lapsi, ja sitä hakataan aina välkillä, kaadetaan maahan luokas sun muuta, säälin kyllä sitä, mutta ei musta oo menee väliin.

        Sinä olet vielä säälittävämpi olento kuin se joka saa joukolta turpaan.

        Sinut saa hiljennetyksi ilman nyrkkiäkin! Tuommoinen säälittävä sontiainen! Nyt otat saatana itseäsi niskasta kiinni ja alat vääntelemään niitä kiusaajia yksi kerrallaan solmuun ja sanot että seuraavan kerran tapat ne jos ne edes vilkaiseekaan siihen homojen poikaan päin.


    • hahaahah

      repesin hieman :D "(koska en tietääkseni harrasta unissa homoilua). "

    • *Chino

      Teineillä/nuorilla miehillä voi mielenkiinnosta ja uteliaisuudestaan tutkia tuollaisia sivuja, ja ei hän välttämättä ole homo, ehkä vain bi. Mistä sitä tietää, kun luot omia johtopäätöksiäsi? Saattaa se toki homokin olla.

      Ja kaihan se harmittaa, kun on haaveita tms., mutta kaikki ei aina mene niinkuin haluaa ja se pitää yrittää hyväksyä.
      Ei homot nyt niin epänormaaleita nykypäivinä ole, jos veljesi nyt olisikin. Hyväksy se ja rakasta veljeäsi kuten ennenkin..

    • .............

      tai sitten ovat pop-up mainoksia? ..joskus tuntuu että koko hemmetin sivu on täynnä vm95

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ikävöin sinua kokoyön!

      En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun
      Ikävä
      46
      3210
    2. Kova karman laki

      Karman lain kautta pahantekijä tehdessään pahaa toteuttaa koston ja rangaistuksen sille jolle pahaa on tehty. Tämä tarko
      Hindulaisuus
      509
      1942
    3. Päivieni piristys, missä olet?

      Toit iloa ja valoa mun elämään ☀️ Nyt mennyt kohta viikko ettei ole nähty. Kaipaan nähdä sua silti ja pelkään vaikka tei
      Ikävä
      17
      1920
    4. Näen jatkuvasti Sompasaunalla alastomia miehiä ja naisia

      jotka menevät siihen viereiseen rantaan myös uimaan alasti. Sompasaunat on siis Mustikkamaalla Helsingissä, ja kuljen si
      Maailman menoa
      81
      1771
    5. Älä mahdollisesti ota itseesi

      En voinut tietää. Sitäpaitsi.. niin
      Ikävä
      18
      1522
    6. Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin

      Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo
      Tunteet
      43
      1418
    7. Ota nainen yhteyttä ja tee Tikusta asiaa?

      Niin sitten minä teen Takusta asiaa.
      Ikävä
      27
      1344
    8. Millainen kaivattusi luonne on?

      Millaisia luonteenpiirteitä arvostat kaivatussa? Oletteko samanlaisia luonteeltanne?
      Ikävä
      90
      1319
    9. Helena ja Mikko Koivun ero jatkuu edelleen ja loppua ei näy.

      Voi eikä, miksi menee noin vaikeaksi avioero ja sopua ei tää ex- pari vaan saa.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      125
      1198
    10. UPM suunnittelee paperintuotannon lopettamista LPR:ssa

      Ilta-Sanomissa oli uutinen. Metsäyhtiö UPM suunnittelee paperintuotannon lopettamista Kaukaan-tehtaalla Lappeenrannassa
      Lappeenranta
      112
      1160
    Aihe