mun isoveli on OIKEESTI HOMO

viitaten allaolevaan

Siis satuin tässä lauantaina selailemaan koneeni sivuhistoriaa ja löysin aika(mun mielestä) järkyttävän löydön. Siinä oli ainaki kuukauden ajalta käyntejä "shemale-porno"-ja web.cam-sivustoilla. Ja koska mulla on kaks veljeä ja ainoastaan isoveljeni käy mun koneella mun lisäksi, arvelen, että isoveljeni on niillä käynyt(koska en tietääkseni harrasta unissa homoilua).

Eniten mua harmittaa, ku pieninä, joskus 5-10 vuotiaina suunniteltiin, että käydään molemmat perheidemme kanssa kesällä "mummolassa"(siis nykyisessa kodissani) ja annetaan lastemme leikkiä keskenämme, samalla ku tehdään grilli-sapuskaa, niinku kaikissa jenkki-perhe-leffoissa, mutta siihen se tais jäädä sekin NORMAALI fantasia. Noh... onhan mulla vielä pikkuveli...

Isoveljeni on nyt 18v ja mä 16. Pitipä purkaa tämäki pettymys jonnekkin...

8

2643

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • 84tgh57g9b

      jos isoveljesi löytäisi täydellisen miehensä ja jos saisi silloin adoptoitua lapsen joka leikkisi sun lapsien kanssa, niin eikö se kelpaisi "normaaliksi" fantasiaksi






      olipas sekava toi mun teksti

      • shut up

        NO SIT ON HOMO JOS ON KIINNOSTAA NIIN VITUSTI ETTÄ!


      • hihihih
        shut up kirjoitti:

        NO SIT ON HOMO JOS ON KIINNOSTAA NIIN VITUSTI ETTÄ!

        no kannattaa varmaan avata keskustelu joissa on tollanen otsikkko jos ei kiinnosta....


      • asffa
        hihihih kirjoitti:

        no kannattaa varmaan avata keskustelu joissa on tollanen otsikkko jos ei kiinnosta....

        Älkää homot hankkiko lapsia. Pilaatte niitten lapsien elämän!!! niitä kiusattais varmasti koulussa ja niille tulis ihan paska elämä, meiän luokalla on yks homojen lapsi, ja sitä hakataan aina välkillä, kaadetaan maahan luokas sun muuta, säälin kyllä sitä, mutta ei musta oo menee väliin.


      • pelkuriraukkis
        asffa kirjoitti:

        Älkää homot hankkiko lapsia. Pilaatte niitten lapsien elämän!!! niitä kiusattais varmasti koulussa ja niille tulis ihan paska elämä, meiän luokalla on yks homojen lapsi, ja sitä hakataan aina välkillä, kaadetaan maahan luokas sun muuta, säälin kyllä sitä, mutta ei musta oo menee väliin.

        Sinä olet vielä säälittävämpi olento kuin se joka saa joukolta turpaan.

        Sinut saa hiljennetyksi ilman nyrkkiäkin! Tuommoinen säälittävä sontiainen! Nyt otat saatana itseäsi niskasta kiinni ja alat vääntelemään niitä kiusaajia yksi kerrallaan solmuun ja sanot että seuraavan kerran tapat ne jos ne edes vilkaiseekaan siihen homojen poikaan päin.


    • hahaahah

      repesin hieman :D "(koska en tietääkseni harrasta unissa homoilua). "

    • *Chino

      Teineillä/nuorilla miehillä voi mielenkiinnosta ja uteliaisuudestaan tutkia tuollaisia sivuja, ja ei hän välttämättä ole homo, ehkä vain bi. Mistä sitä tietää, kun luot omia johtopäätöksiäsi? Saattaa se toki homokin olla.

      Ja kaihan se harmittaa, kun on haaveita tms., mutta kaikki ei aina mene niinkuin haluaa ja se pitää yrittää hyväksyä.
      Ei homot nyt niin epänormaaleita nykypäivinä ole, jos veljesi nyt olisikin. Hyväksy se ja rakasta veljeäsi kuten ennenkin..

    • .............

      tai sitten ovat pop-up mainoksia? ..joskus tuntuu että koko hemmetin sivu on täynnä vm95

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Päivän Riikka: polttoöljyn hinta räjähti

      Näyttää tuo putinismi ilmenevän persuissa myös Suomen yrittäjien kampittamisena. Polttoöljy on se katalyytti, joka pitää
      Maailman menoa
      38
      2181
    2. Mökkejä ostellaan nyt ihan hulluna!

      Tyypilliset lainamäärät on yli 500 000€ mökkejä ostellessa eli erityisesti tuollaiset miljoonamökit on nyt suomalaisten
      Maailman menoa
      64
      2022
    3. Helsingin yllä valopalloja

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/1508be00-28c9-4156-83dc-0be5e7aa3066 "Helsingin taivaalla lensi lauantaina puolen yön
      Sinkut
      121
      1930
    4. HÄLYYTYS!!

      Ukraina se hyökkää jo Suomen maaperälle. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/645b83ce-e074-4f00-8b99-245d01b38a36
      NATO
      388
      1670
    5. Kovasti on hävittäjiä ilmassa. Nytkö se alkoi?

      Onko nyt sota ?? `Vai harjoituksiako vain? Hävittäjät pörrää kovasti.
      Kouvola
      103
      1641
    6. Helsingin yllä lensi yöllä jotain outoa puolen yön aikaan valopalloja

      Poliisi on saanut tapauksesta yhden havaintoilmoituksen. Valopalloja oli noin parikymmentä ILtalehdessä on video tapah
      Maailman menoa
      124
      1464
    7. Millainen on naisellinen nainen

      Nyt kun taas mennään keikkuen kesään, niin millainen nainen on naisellinen? Pukeutuminen, olemus, puhetapa, jne. Vilma n
      Sinkut
      182
      1092
    8. Raamatullinen kaste

      Seurakunnassamme kastettiin mm eräs muslimi, joka oli tullut uskoon. Hän oli ollut Suomessa viitisen vuotta. Hän oli lu
      Kaste
      53
      967
    9. Mitkä asiat kaivatun ajattelussa

      Ihmetyttävät? Mikä on tullut yllätyksenä?
      Ikävä
      75
      915
    10. Mitkä olisivat kolme tärkeintä

      vihjettä kaivatustasi?
      Ikävä
      27
      899
    Aihe