ei taida

saada??????????

ei taida vielä saada kymppitonnilla k1200s ??

3

798

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Usko13301

      Taitaa olla parempi kun tyydyt Bläccäriin tai lyöt pari tonnia lisää rahaa;)

      • aloittaja................

        joo noh jos tuossa vähän säästelis lisää...hei miten muuten en oo ajanu k1200s kertaakaan..eikös siinä ole elektronisesti säätyvä alusta jne.?? hakkaa japsit ajettavuudessa 6-0? teho riittää ainaki melkei 170hp. On meinaa bemari roimasti tullu eteenpäin ja ohi takavuosia ajatellen...en ois ennen ostanu bemua mutta nyt on sen verran korskeita pyörämalleja ja lisää tulee että meinaan on hienoja!!


      • Usko13301
        aloittaja................ kirjoitti:

        joo noh jos tuossa vähän säästelis lisää...hei miten muuten en oo ajanu k1200s kertaakaan..eikös siinä ole elektronisesti säätyvä alusta jne.?? hakkaa japsit ajettavuudessa 6-0? teho riittää ainaki melkei 170hp. On meinaa bemari roimasti tullu eteenpäin ja ohi takavuosia ajatellen...en ois ennen ostanu bemua mutta nyt on sen verran korskeita pyörämalleja ja lisää tulee että meinaan on hienoja!!

        Esa on lisävaruste, joka kannattaa ottaa eron huomaa ajossa asetukset: yksin, yksin tavarat, kaksin, kaksin tavarat ja vaimennukset sport, norm ja comfort.
        Todella kivapyörä! laitoin tänä keväänä käytettynä ja nyt jo takana noin 1000km. Tehoa putken kanssa jotain 160hv takapyörältä, kulku loppuu vissiin 280km/h ja kiireisimmät pääsee sitten ohi. Kiihdytyksissä/jarrutuksissa tosi helppo hallittava johtunee paraleveristä/teleleveristä.
        Paras vaihoehto taitaa olla Blackbird, mutta se alkaa olla jo vähän vanhahtava.
        Tossa segmentissä ei ole paljon vaihtoehtoja ehkä GSX1300r tai joku vikakasa mutta kyllä voin suositella K12S:ää.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      228
      3935
    2. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      120
      2275
    3. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      82
      1996
    4. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      138
      1404
    5. Seuraavakin hallitus joutuu leikkaamaan

      Sitähän tämä hallitus nyt höpöttää, kun itse on ajanut tilanteen katastrofaaliseksi. Orpon hallitus lähti suurin puhein
      Maailman menoa
      126
      925
    6. Mistä kehon osasta

      Pidät minussa eniten?
      Ikävä
      77
      909
    7. Hotelli kainuu

      Mietityttää, hotelli Kainuussa, se, että asiakkaat voivat valita ketä saa olla ja ketä ei, Illan aikana asiakkaina!
      Kuhmo
      37
      890
    8. Pitäis vaan lopettaa

      Sinun kanssa yhteydenpito. Alkaa vaan haluamaan enemmän ja tuskin lopulta mikään kohtaisi. Ja ikävä vaan kasvaa ja lähei
      Ikävä
      8
      747
    9. J. Rinta-Joupilla jättimäinen veropetosvyyhti

      Seinäjoen keskustan kiinteismiljonäärit olleet jo pitkään ahtaalla ja liittykö J. Rinta-Jouppikin rintamaan? https://yl
      Seinäjoki
      61
      726
    10. Mara&Esko gaalassa jälleen

      Onkohan expariskunta taas tulossa yhdessä punaiselle matolle etuilemaan?? Heillähän on omasta mielestään oikeus, ovat He
      Kotimaiset julkkisjuorut
      187
      697
    Aihe