Expagen kotisivut

Moi! Mulla oli joskus pari vuotta sitten expagessa kotarit, enkä oo kaynyt siellä nyt vuoteen. Nytkun sit menin sinne (sille pääsivulle), niin siellähän on kaikki muuttunu paljon... niin minne laitan ne sivun nimen ja salasanan, että voin käydä muuttamassa ne tiedot? En oo käyttäny pitkään aikaan niin saisko ohjeita? Asia on tärkee! Vastatkaa!
3181
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

mä kyllä tietäisin mut mulla ei enää jostai syystä aukee expagen sivu. Mut ku siinä vasemmalla reunas muistaakseni on se salasana ja joku semmonen kohta nii et laita niihin mitää mut sen salasana laatikon/tunnuslaatikon alla on joku teksti, sitä painamalla mä ainaki sillon pääsin kun se vielä toimi.

Heh aika vaikeesti selitetty... mut ku en ite pääse sinne sivulle niin on vähä vaikee neuvoo... toivottavasti joku osaa neuvoo paremmin.

Äänestä

Eli ensin menet expage.com sitten alhaalta lets creat my own basic website.Sitten vasemmasta reunasta ylhäältä creat and update tai sellanen.
Sitten vaan pagenameen sivujes nimi ja passwordiin salasana ja e-mailiin voit laittaa vaika skdjcjdch sillä ei oo väliä.

Jos pagename ja salis oli oikeat sun pitäs päästä sinne tai sitten siihen saattaa tulla sellanen International server error eli suomeksi expage on tuhonnut sun sivut!

No toivottavasti tästä oli jotain apua! :)

Huom. Tämä toimii ainakin silloin kun sinulla on ilmaiset sivut,maksullisista EN tiedä..

Kun olet kirjautunut Bodyyn tule varsinainen teksti ja no tutki niitä niin kyllä rupee homma toimii :)

Äänestä
  • Niin että näkyykös ne sivut silti vaikka ne olis tuhottu, vai kuinka kauan siinä kestää, että expagen ylläpito tuhoaa sivut? Huomasin nimittäin just, että kun en vuoteen tai puoleentoista ole sivuillani kirjautuneena käynyt, niin on nuo salasanat ja salaiset kysymykset sun muut päässy unohtumaan...
    Ja kiitos vastauksista!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


öö... kirjoitti:

Moi! Mulla oli joskus pari vuotta sitten expagessa kotarit, enkä oo kaynyt siellä nyt vuoteen. Nytkun sit menin sinne (sille pääsivulle), niin siellähän on kaikki muuttunu paljon... niin minne laitan ne sivun nimen ja salasanan, että voin käydä muuttamassa ne tiedot? En oo käyttäny pitkään aikaan niin saisko ohjeita? Asia on tärkee! Vastatkaa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu