Voisko

Tietää mistä mahdollisesti saisi ostaa ja millä hinnalla elktronisen kielenkääntäjän?
3228
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat
  • Tarkoitin sellaista mukana pidettävää,kuulemma noin hiukan kännykkää isompaa joka kääntää kirjoitetun tekstin puheeksi,useammallakin valitulla kielellä.Kuuluisi kuulemma olevan Korealainen?? laite. Tästä tosin en ole varma.

    Äänestä


Kommentoi aloitusta


Kenkään kirjoitti:

Tietää mistä mahdollisesti saisi ostaa ja millä hinnalla elktronisen kielenkääntäjän?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu