Pääsiäisen menot?

Mille päivälle porukka on menossa hotskulle pääsiäisen aikaan?
51427
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

hotskulla!

Äänestä

on vain vanhuksia. Huoh*

Äänestä

Eikös perjantaina oo uniklubi hotellilla?

Äänestä
  • no, jospa sieltä tappelijat pysyy pois.

    Äänestä

  • taas kerran kirjoitti:

    no, jospa sieltä tappelijat pysyy pois.

    kuulostaa menevän fiksuja nuoria hauskaa pitämään.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mamma78 kirjoitti:

Mille päivälle porukka on menossa hotskulle pääsiäisen aikaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu