meinasin

seuraavaan talooni. Onko kellään tietoa mitä se liittopelti maksaa neliö. Jos ei se ihan älyttömiä maksa, niin voisi olla hyväkin.
3407
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

tuli mutta tekemistyö vie lankkua ja aikaa ja vieraalla teettetynä tulee hintoihinsa. Pelti on aika halpaa tai ainakin oli.

Äänestä

helpommalla saat kun käytät ontelolaattaa. Liittolaatta on kilpailukykyinen, jos paljon kulmia ja reikiä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


liittolaattaa kirjoitti:

seuraavaan talooni. Onko kellään tietoa mitä se liittopelti maksaa neliö. Jos ei se ihan älyttömiä maksa, niin voisi olla hyväkin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu