Noh... aattelin nyt kirjottaa tänne, kun on asiat taas vähän sekasin. Tai no, sekasin ja sekasin. Luulis mun olevan onnellinen; seurustelen 19wee jätkän kanssa, ja me ollaan (kai) onnellisia. Oon ite 14. Se onki ainut ongelma. En voi kertoa "isukille" jätkästäni - se tappais mut.
Ja toine ongelma. Mulla on vauvakuume. Ei auta.
*huokaus*
7
466
Vastaukset
- true love...
ööh. mä tiedän yhen samantapasen tapauksen kun te, liettekö kenties vielä sama pari??? mua VÄHÄN naurattaa tommoset touhut!!!!
- Xandra
jaah... riippuen ihan siitä että kuka sinä olet?
- Järjellä(kö?)
Vai että vauvalla on vauvakuume??meneppäs kuule nyt kauppaan ja osta sieltä sellanen kiva pieni nukke ja hoivaile sitä!NELJÄTOISTA vuotiaalla lapsosella EI OLE minkäänlaisia realistisia mahdollisuuksia hoitaa vauvaa!!Sitäpaitsi YHDEKSÄNTOISTA vuotias aikuinen mies joka seurusrelee NELJÄTOISTA vuotiaan LAPSEN kanssa EI ole Ihan täysillä mukana jutussa!!Jos te harrastatte seksiä niin tajuatkos lapsikulta ollenkaan että "poikaystäväsi" tekee VAKAVAN RIKOKSEN!!Tuollasta sanosin jo HYVÄKSKÄYTÖSKI!!Sinuna palaisin takaisin oman ikäisteni pariin ja sairastaisin vauvakuumetta sitten reilun kymmenen vuoden kuluttua!!
- Xandra
Mutta eikös jokaisella ole omat unelmansa? En ole hankkimassa vauvaa, vaikka kuume onkin kova! Ja mulla ja jätkäkamulla meni poikki viime keskiviikkona, että då!
- lassi
mutta 19 W jätkä on ihan o.k.
jos se ei ala kinuta ( ymmärrät mitä)
sano sille, että sinä tarvitset
aikaa, jos ei ymmärrä, se on
pedo- GirLie
sitä nyt seksiä saa harrastaa jos on halukas! Jos molemmat osapuolet ovat halukkaita (korjaan), muistakaa ehkäisy blaa blaa... Antakaa toisten olla onnellisia helvetti soikoon!
:) Xandra! - Xandra
Joo, vinkki tuli vähän myöhässä.. Ei, emme ole harrastaneet sexiä, mutta meillä meni poikki viime keskiviikkona.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.774522Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k112513- 1731689
Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes2561554- 1241430
- 1221337
Shokki! Suuri seikkailu -kisassa todellinen jättiyllätys - Tämä muutos järkyttää varmasti monia!
No nyt on kyllä aikamoinen ylläri, peli todellakin kovenee…! Lue lisää: https://www.suomi24.fi/viihde/shokki-suuri-seik91251Miksi nuori ottaa hatkat? Rajut seuraukset: seksuaalinen hyväksikäyttö, väkivalta, huumeet...
Lastensuojelu on kriisissä ja nuorten ongelmat kasvussa Suomessa. Hatkaaminen tarkoittaa nuoren luvatta poistumista omil721249- 761232
- 35986