5v tyttäreni kysyi saunassa:
Kuinka sinulle on äiti kasvanut noooin pitkät tissit? Ja miksi ihmeessä jalkovälissäsi kasvaa "ovaran häntä!".
Kaupassa tyttäreni kysyi: Mistä sitä soppaa oikeen saadaan täällä kaupassa? Kun oli ensikertaa kuullut, että lähdemme "shoppailemaan".
Poika kysyi 4v saunassa:
Hei, koska se vuava oikein syntyy? -kuinka niin, en minä ole raskaana, totesin kun saunoimme.
-No ihan varmasti syntyy! Mä näin sen tukan jo!
Kun tulin sitten raskaaksi jonkin ajan kuluttua, poika onnitteli isiä, sanoen: Hyvä isi! Sanoinkin hoitotädille, ettei tämä asia ole kiinni Taivaan Isistä, vaan meidän isistä! ( Hoitaja oli sanonut ettei kaikki naiset tule raskaaksi kovin helposti, että luojalla on sormensa pelissä..)
Pyysin, etteivät lapset vielä samana päivänä kaupassa puhuisi asiasta. Kaupassa tytär alkoi laulaa loilottamaan isoon ääneen: Isin siittiöt ne on kipitelleet äitin pimppiiin...ja nyyyt musta tulee isooooosiskooooo...... ( jeeh.. mitäs menin tyhmä kieltämään!!! )
*susanna* iki onnellinen kolmesta murustaan..
Saunassa sanottua :o)
4
1735
Vastaukset
- tuossa nyt oli
pedofiii on pervo - ei äiti tai isä joka käy lastensa kanssa saunassa. Hertsileijaa - sehän on luonnollista ja tervettä että lapset alkavat tietyssä ikävaiheessa kiinnostua omasta kropastaan - miksi ei sitten omien vanhempien. Jos lapsi ei normaalisti näin toimi, voi jo alkaa olla huolissaan.
Missä ihmeen komerossa on ahdasmieliset kasvatettu? - hihihhiii
x) lapset on niin ihania, tosin kannattaa miettiä mitä heille kertoo lisääntymisestä, ettei käy noin nolosti. meillä ei lapsien tulosta olla kyselty, synnyttäminen on tiedossa, mutta miten vauva mahaan joutuu, on vielä jäänyt kysymättä. siittiöiden menemisestä pimppiin kertomisen taidan jättää väliin vielä, meillä taidetaan kertoa isin ja äidin välisestä syvästä rakkaudesta .. täytyy kahtoa mikä on hyvä taktiikka.
- mukelon äippä
Oltiin mieheni siskon ja muksujen kanssa saunassa. Saunomisen jälkeen kuivailtiin pukuhuoneessa. Tuli puhetta parturiin menosta. Siihen siskoni 4v. neiti tokaisi äidilleen: olisi jo aikakin käydä siellä parturissa sinunkin, osoittaen siskoni alaosastoa! Täti onkin käynyt sitten minua osoitellen!!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Minkähän takia ns. persuille ei tunnu työ maistuvan?
Vaikuttavat olevan joutoväkeä syystä tai toisesta – työttömiä tai työeläkeloisia. Muiden rahoilla pötköttelevää väkeä,714215Miksiköhän vasemmistossa on niin paljon ns. tapatyöttömiä ja muita köyhiä?
Tokihan Minja Koskela oli sitä mieltä, että ei terveenkään ihmisen ole pakko tehdä töitä, sitä neuvoa moni vassu noudatt152674Olit ihan
Kiihkona silloin. Sen näki ja lähes tunsi. Ei tainnut olla kaukana et olisit vetänyt lähellesi jos siihen olisi hetki tu242307Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue
se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod112233Suomen veroaste 5 %-yks liian matala
Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.1072176Kolme neljästä suomalaisesta kannattaa miljonääriveroa
Kertoo vasemmistoliiton teettämä kysely. Veron ulkopuolelle jätettäisiin asunto. "Puolet vastaajista oli sitä mieltä, e992131Trump huonommassa kunnossa kuin Usasta virallisesti sanotaan?
"Terveys on vakaa mutta ei normaali".Uskallan melkein sanoa,että Trumpin terveydentilaa kaunistellaan.Myös se että se nu1072123Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa
Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.6031924MTV: Harvinainen haastattelu! Vappu Pimiä kommentoi vihdoinkin uutta TTK-juontajaa
TTK-juontajaspekuloinnit käyvät edelleen kuumana. Kenet sinä haluaisit uudeksi TTK-juontajaksi? Kommentoi alle! Lue,141905Yleveron tuotto siirrettävä S-ryhmälle
Yleisradio on mukana kansanmurhassa. Tuollaista ei voi tukea verovaroin. S-ryhmä on ainoa selkärankainen iso toimija S231673