Virtua valmennuskurssit

muuvi

onko (tai varmasti onkin)joku käyttänyt Virtuan kauppatieteiden valmennuskurssia? Hinta ymmärtääkseni noin 300 €, onko hintansa väärti? Onhan tuo ehkä kaikista mitä olen katsellut edullsin, mutta mitä ootte ollut mieltä kurssista?

5

1112

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Ekonominplanttu
      • muuvi

        en tajua minkä takia yleensä kaikilla keskustelupalsoilla, mitä sitten ikinä kysytkin, siihen on vastattava vittuillen, mutta kiitos tästä.


    • "toisella puolella"

      eli lääkiksen valm.kurssilla Virtualla ja voin kyl suositella.

      • lääkikseen

        En ole ollut kyseisellä valmennuskurssilla, mutta olen netissä kurssista tsekannut. Hinta kun alhainen verrattuna muihin, hällärit kilkuttaa. Tosin asiathan opiskellaan vain virtuaalisesti. Virtuaalisia kokeita kyllä mietin, koska olisi hyvä jos voisi tehdä niitä monia kertoja uudelleen ja uudelleen.


      • AbiNAksi 2010
        lääkikseen kirjoitti:

        En ole ollut kyseisellä valmennuskurssilla, mutta olen netissä kurssista tsekannut. Hinta kun alhainen verrattuna muihin, hällärit kilkuttaa. Tosin asiathan opiskellaan vain virtuaalisesti. Virtuaalisia kokeita kyllä mietin, koska olisi hyvä jos voisi tehdä niitä monia kertoja uudelleen ja uudelleen.

        Moitsu, Kannattaa katsoa epione.fi. Niillä on eLääketiede-kurssi, jolla on paljon tenttejä, peruslaskuja ja simuloituja kokeita. Oon ens vuonna ottamassa sen, kaverini kokeili tänä vuonna ja oli ihan tyytyväinen.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Purran tuhoja tuskin saadaan koskaan korjatuksikaan

      Purra on aiheuttanut Suomen taloudelle karmaisevat tuhot. Sen lisäksi Purra on ajanut myös suuren osan Suomen kansasta k
      Maailman menoa
      163
      10605
    2. Marinin tuhojen korjaaminen kestää kahdeksan vuotta

      Nyt on vasta neljännes mennyt ja ensimmäiset korjausliikkeet saatu liikkeelle. Innokkaimmat olivat odottaneet että jo t
      Maailman menoa
      88
      7491
    3. Miksi persuilla ei ole firmoja?

      Kuten vasemmisstolaisilla, esim. Sannalla MA\PI. Eikö ole aika erikoista?
      Maailman menoa
      106
      7377
    4. Se oli Orpo joka rynni Eagle S -alukselle

      Vastoin kaikkia kansainvälisen merenkäynnin sääntöjä. Kunpa olisi ollut purjehtija Harkimo Suomen johdossa silloin. ht
      Maailman menoa
      3
      7346
    5. Aamun Riikka: työttömyydessä lähestytään viime laman synkintä vaihetta

      Nopeasti mentiiin upean Marinin hallituksen ennätystyöllisyydestä toiseen ääripäähän, kohti Suomen historian kurjimpia t
      Maailman menoa
      22
      7321
    6. Persut hommasivat Suomeen 35 000 pientä lasta v. 2015

      Onko Riikka Purra nyt tavoittelemassa tätä samaa historiallista persujen utopiaa? Purram kaksinaamaisessa pelissä vaadit
      Maailman menoa
      42
      7269
    7. Miksette persut irtisanoudu Kirkin lausunnoista?

      Kirkhän muun muassa vaati raiskattuja naisia pidättäytymään abortista ja vaimoja alistumaan aviomiestensä tahtoon. Mik
      Maailman menoa
      113
      6677
    8. Purran vuoro kiihoittua Lepomäen sääristä

      "Ulkoministeri Elina sanoo, ettei muuta pukeutumistaan sen mukaan, kenet tapaa, ja että hän ei suostuisi peittämään kasv
      Maailman menoa
      29
      6506
    9. Demarikultin uhri kertoo

      Demarikultin uhri kertoo: “En saanut mennä edes suihkuun ilman lupaa” – Seksuaalisen hyväksikäytön uhri kertoo vuosistaa
      Maailman menoa
      88
      5733
    10. Persujen kaksoisstandardit: Räsäsen uhkailu paha, Virran uhkailu hyvä

      Tässä taas nähdään kuinka kaksinaamaista porukkaa persut ovat. Mitäs persut tähän?
      Maailman menoa
      48
      5515
    Aihe