Kenen vakiokirjoittajan kirjoituksia luet mieluiten? Vaihtoehdot aakkosjärjestyksessä;
1. Amalia
2. 29x....
3. Pellervo
Tulos julkistetaan sadan äänen jälkeen.
1. Amalia
2. 29x....
3. Pellervo
Tulos julkistetaan sadan äänen jälkeen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 42
Vanhimmat
PELLERVO!!!!!
...
En totisesti ymmärrä, että tollaista pellejen ja
muiden panomiesten juttuja saa täällä lukea perheen lapsetkin.Näille sivuille pitää panna
se K18-laatikko.
laitetaan ylläpidon haukkumista oikein reippaamman puoleisesti niin poistuu koko ketju!
Ylläpitoa ei kiinnosta paskan vertaa nämä pervot
panojutut täällä.
suurimmat nautinnot!
Kyllähän sen näkee kuka taas käy aivan kuumana ja suoltaa kymmeniä epätoivoisia viestejään: Sika-Amalia, tämä mielisairas visvavittuinen HUORA.
Hah hah haaaa....
myös rasistisesti thaimaalaisia.
Sinä se täällä huutelet kirjoituksissasi vaikka mitä törkeyksiä.
tietää monta ERI ihmistä näitä juttuja kirjoittelee? Tuntuu ettei täällä oikeasti montaa urpoa ole, muutama häiriintynyt vain.
Sen ala-arvoisille teksteille pitää antaa anteeksi. Koulut on jääneet kesken, kunnon hommiakaan ei vessapapereilla saa.
Mutta pidetään silti matkailu ja siihen vaikuttavat seikat erillään.
tee paras tekosi ja ammu itsesi!
Skitso Amalia ja hänen sivupersoona Melinda.
Mutta onneksi on amaliat joukossamme.
Enkä myöskään tänne helpon rahan perässä tulleita thaikkuja tai hieromalaitoksissa seksiä
myyviä thaihuoria.
Kaikkihan sen jo ovat voineet todeta, että sekaisin olet ja pahasti. Sitähän täällä ihmiset vain ihmettelevät, että mitä täytyy ihmiselle tapahtua jotta hän noin sairastuu?
Mutta tarkenna nyt vielä ja yritä nyt tehdä se kerrankin selkeästi.
Et siis siedä baarityttöjä thaikkulassa. OK, tämä on kyllä käynyt selväksi jo, mutta mitä sitten ja miksi? Olethan itse kertonut, että olet kerran Thaimaassa käynyt etkä tule ikinä uudestaan käymään. Miksi siis yhä hulluna riehut täällä Thaimaan matkailu keskusteluissa?
Mitä ja ketä ovat tänne helpon rahan perässä tulleet thaikut? Mitä pahaa he sinulle ovat tehneet? Rikkoivat perheesi, miten?
Mistä ihmeestä juontaa tuo vihasi ja kiihko kirjoittelusi juuri thaimaalaisia, ja etenkin tänne Suomeen muuttaneita thaimaalaisia kohtaan?
Sen verran paljon olen noihin muijiin törmännyt,
että tiedän tasan mistä puhun.
täällä yrittämässä kitkeä kilpailua.
Ok, hyväksytään. Suomi on pieni markkina-alue ja 2000 Suomalaiselle prostituoidulle on vähän asiakkaita. Ei siinä enää ulkomaanyrittäjiä kaivata.
Mutta venakot kai teiltä lähinnä sen leivän suusta vie?
1. Amalia
K18-laatikko?
Missä sellainen on?
Kunhan pellejen ja kuusysejen kaltaiset pukit
poistuu palstalta, amaliatkin poistuu.Hei säälikää pukkeja sen verran, että niiden ainoita
kavereita juttujensa mukaan on maksulliset huorat.
Ei omaa elämää, ei ystäviä, ei mitään. Hulluna vain huoraa täällä pukkien kanssa kello kuudesta lähtien.
Finninaaman jutut on pentujen juttuja,joita ei
sentään oteta vakavasti.Ainahan noi kakrut puhuu
itseään suuremmalla leipälävellä.
ainakin melkein. Horokakku-Amalia ei itse ole sivistynyt,koulujakäynyt, lakinainen, yli 20v matkaillut, pettämisen-, perheen rikkoutumisen-, sukupuolitautihelvetin läpi käynyt. Vain "läheltä seurannut" vaikkapa tätä
MELINDAA:
http://www.youtube.com/watch?v=XqKEG07W7qQ
Amalia ei ole mikään teinidiiva!!!
Laa laa laaa
http://www.youtube.com/watch?v=I8oWN6Eweag
Uusi pelkokerroin tehtävä: Päiväkahvit Amalian kanssa, huh, huh huuh ?
Sinähän saat orkut noista haaveiluistasi lähinnä.
suosikkini.
Luuserilehmä aloittaa joka aamu klo 6. Se on niin hauska.
Aaaarrrrgggghhhh
Lukijoita on satamäärin ja ehdokkaita kolme. Kaikilla on on omat faninsa. Kuitenkin amalia ehkä häiriköi liikaa ja käy liian kuumana, syytä siihen en tiedä. Pellervo taas kirjoitaa hienosti ja on asiantuntija Thaimaan- asioissa. On aina ilo lukea tekstejään.
Mutta tämähähän on äänestys, jossa saa äänestää myös itseään.
Teen siis niin. Enpä tosin usko että sataa ääntä äänestyksen tulee..Tämäkin ketju menee amalian haukkumiseksi ja hänen puolulustaumiseensa.
On todella sääli että palsta on mennyt toisten ihmisten halveksimimeksi. Täytyisi muistaa että olemme yksilöitä ja meillä kaikilla on omat mielipiteemme. Arvostelunkin pitäisi olla asiallista. Sitä toivon kaikilta. Rauhaa kaikille!
sanailee 29 x....
sanailija 29x....:lle?
Hei kaikille!
Annan ääneni 29 x...:lle koska omia tuotoksiani en edes lue eikä nuo Amalian muutaman rivin avautumiset ole ainakaan minulle antanut pienintäkään vinkkiä thaimaasta. 29 x...:n kirjoitukset sensijaan luen huolella. Kirjoituksista suorastaa paistaa elämäniloa. Ne antavat myös hyvää mieltä huonoinakin päivinä. Selkeästi 29 x...:n kirjoitukset ovat palstan parasta antia ja niihin on mukava paneutua. Useasti kirjoitukset ovat kuin omasta elämästäni. Samankaltaisia kokemuksia kuin 29 x...:llä oppaiden parista on minullakin lukemattomia. Jatka samaan malliin.
Terveisin Pellervo Hollo, Da, Ta, Oo ja Budis
annan myös ääneni 29:lle.hänen juttunsa ovat elämäniloisia ja huumorintajuisia.lämmöllä olen lukenut myös pellervon kirjoituksia.muutamama kuukausi sitten pellervon kirjoittama juttu norsusafarista oli todella mahtava..se sai minut liikuttuneena muistelemaan yhtä reissuani...
Että naurattaa moinen itsekehu. Täytyyhän ne
kaverit, vähäisetkin, jotenkin saada.
Amalialla ei ole Ainoatakaan ystävää:
http://www.youtube.com/watch?v=2_CkWZUsTsc
Tuo kertomus voisi ihan aikuistenoikeasti selittää tämän Amalian häiriintyneisyyttä. Kun lukee kommenttejaan ja kertomuksiaan Thaimaan palstojen lisäksi tuolta Onko prostituutio väärin http://keskustelu.suomi24.fi/debate/3905 palstalta niin helposti voi rivien välistä lukea mistä muunmuossa äijä ja thaihieromo vihansa johtuu.
"Pertti meni - ja klamydia, visvasyylä ja parantumaton genitaaliherpes jäivät..."
ylläpidolle ja sheriffeille!
Nämä tyypit, kirjoitukset ohitan välittömästi.
EHDOTAN OMAA PORNOPALSTAA, jotta saavat itseänsä
toteuttaa siellä, häiritsemättä muita lukijoita .
minunkin ääneni. Mutta ylläpito kun ei saa mitään aikaiseksi niin tuskin tuokaan menee läpi.
Vaihtoehto 1. Amalian
3. Pellervo
Nämä mainitut nimimerkit OHITAN taatusti, ja varmasti en ole ainoa,
Ehdottaisin tällä koko palstalle ihan uutta nimeä ,vaikka jotain : Pattya n
PORNOPOJAT P.A. Ei tarvitse tavallisten MATKAILUpalstaa lukevien, edes vilkaista.
Näitten kolmen tyypin takia on jo pilattu liikaa.Terveisin Täysin tympääntynyt !