lämpöpumpusta viel,kun pitäs saara iso ja varma lämmittämään tätä mahotonta tilusta.
Meitil nyt 220m2 navetta 400m2.
Voiko yhistää,pajonko naksimi putkimatka?ja paljonko kustannus? Olisko tuo itä-uudenmaan huoltopalvelu lähin arvijoija,tai olisko ehdotuksia muita nyt?Ihan vain sillä jos omassa kunnassa olisi?
pumppu?
7
1220
Vastaukset 7
- vhghvdfh
peppi longströmmille ni se tavaa sulle ohteet po svenska.
- Itä-Uudenmaan Huoltopalvelu
Käyhän katsomassa tuolta:http://www.daikin.fi/products/for_your_home/default.jsp
- vilinius
No nyt olisi mieleinen paketti kahottuna,pitäs vaan ammattilainen saara asentamaan kojeet paikalleen.
Onkos tämä huoltopalvelu toiminnassa,kun tuolta verotiedoista näyttää olevan 31.5.09 loppunut alv-velvollisuus?Meinaan vaan että kotitalousvähennystähän saataisiin vaimon kanssa tähän reilusti?
Jos vastausta kuuluu tänne,soittelen,niin sovitaan jatkosta. - huoltopalvelu
vilinius kirjoitti:
No nyt olisi mieleinen paketti kahottuna,pitäs vaan ammattilainen saara asentamaan kojeet paikalleen.
Onkos tämä huoltopalvelu toiminnassa,kun tuolta verotiedoista näyttää olevan 31.5.09 loppunut alv-velvollisuus?Meinaan vaan että kotitalousvähennystähän saataisiin vaimon kanssa tähän reilusti?
Jos vastausta kuuluu tänne,soittelen,niin sovitaan jatkosta.soitahan numeroon niin saat vastauksen.kotitalousvähennys koskee työn osuutta.
- vilinius
huoltopalvelu kirjoitti:
soitahan numeroon niin saat vastauksen.kotitalousvähennys koskee työn osuutta.
eipä tuohon yhteyttä saa millään,liekkö maisemissa edes?
- huoltopalvelu
vilinius kirjoitti:
eipä tuohon yhteyttä saa millään,liekkö maisemissa edes?
0417787229...lyötyy kyl netistäkin...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Jos SDP ei voita reilusti, persut kumoavat demokratian Suomesta
Näin tekisi ainakin Rydman seuratessaan idolinsa Trumpin mallia https://www.is.fi/politiikka/art-2000012187244.html5681369Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän42743Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl468677- 34509
Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll4499Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘37470Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin27464- 39447
Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE143423- 22402