lämpöpumpusta viel,kun pitäs saara iso ja varma lämmittämään tätä mahotonta tilusta.
Meitil nyt 220m2 navetta 400m2.
Voiko yhistää,pajonko naksimi putkimatka?ja paljonko kustannus? Olisko tuo itä-uudenmaan huoltopalvelu lähin arvijoija,tai olisko ehdotuksia muita nyt?Ihan vain sillä jos omassa kunnassa olisi?
pumppu?
7
1220
Vastaukset 7
- vhghvdfh
peppi longströmmille ni se tavaa sulle ohteet po svenska.
- Itä-Uudenmaan Huoltopalvelu
Käyhän katsomassa tuolta:http://www.daikin.fi/products/for_your_home/default.jsp
- vilinius
No nyt olisi mieleinen paketti kahottuna,pitäs vaan ammattilainen saara asentamaan kojeet paikalleen.
Onkos tämä huoltopalvelu toiminnassa,kun tuolta verotiedoista näyttää olevan 31.5.09 loppunut alv-velvollisuus?Meinaan vaan että kotitalousvähennystähän saataisiin vaimon kanssa tähän reilusti?
Jos vastausta kuuluu tänne,soittelen,niin sovitaan jatkosta. - huoltopalvelu
vilinius kirjoitti:
No nyt olisi mieleinen paketti kahottuna,pitäs vaan ammattilainen saara asentamaan kojeet paikalleen.
Onkos tämä huoltopalvelu toiminnassa,kun tuolta verotiedoista näyttää olevan 31.5.09 loppunut alv-velvollisuus?Meinaan vaan että kotitalousvähennystähän saataisiin vaimon kanssa tähän reilusti?
Jos vastausta kuuluu tänne,soittelen,niin sovitaan jatkosta.soitahan numeroon niin saat vastauksen.kotitalousvähennys koskee työn osuutta.
- vilinius
huoltopalvelu kirjoitti:
soitahan numeroon niin saat vastauksen.kotitalousvähennys koskee työn osuutta.
eipä tuohon yhteyttä saa millään,liekkö maisemissa edes?
- huoltopalvelu
vilinius kirjoitti:
eipä tuohon yhteyttä saa millään,liekkö maisemissa edes?
0417787229...lyötyy kyl netistäkin...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Metsamanin muru kissa kuollut
Nyt siellä surraan muru kissaa päivä tolkulla,vaikka muuten ei oo välittänyt mitenkään siitä,kun joka videolla vaan mars1412099Kysymys
Pystyisitkö tutustuu kaverina tai alkaa parisuhteeseen skitsofreenikon kanssa? T.Skitosoaffektiivinen (parantunut) Ois234926Joko seuraava hallitus uskaltaa puuttua 7,5 viikon vuosilomiin
Onhan se törkeää eriarvoisuutta ja verovarojen törkeää tuhlausta.150913- 78873
- 64861
Töysä otsikoissa
Töysässä takavarikoitu kaksi luvallista käsiasetta ammuskelun jälkeen!Näin media uutisoi!37847- 105798
Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!
En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su47757Tapailtaisko nainen
Meidän kotien puolessavälissä suunnilleen, vähä niinku salaa. Siinä on yks kiva paikka joka sopis hyvin. Mieheltä68695- 71571