luulin jo

Luulin jo
vaikka mitä
miksi mikään ei
tunnu siltä kuin ennen
mutta kaksi jägermeisteriä?
Niin,onko tää sitä
kun taas sei.....
ja kuin tullen mennen
teemme sitä.....taas
elämme elämää
1187
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

nuo pisteet voisi jättää pois,
ne eivät kuulu runoon. Ja oliko puuttuva sana
mikä?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


elämän... kirjoitti:

Luulin jo
vaikka mitä
miksi mikään ei
tunnu siltä kuin ennen
mutta kaksi jägermeisteriä?
Niin,onko tää sitä
kun taas sei.....
ja kuin tullen mennen
teemme sitä.....taas
elämme elämää

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu