gta vice city on vitun hieno

peli, koska vaikka sitä on tullut nörättyä siitä lähtien ku se pc:lle ilmesty. Peliin ei kyllästy ikinä vaikka onkin mennyt pelin läpi jo monta kertaa, mutta silti. Käytän nykyään xiittejä ku ei jaksa muuten pelata ja muutenkin koodei on paljon ja en tiedä mitä muista koodeista tapahtuu niin jääköön se nyt yllätykseksi
3386
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mutta ei GTA:kaan ruma oo. Ja pelattavaahan siinä kyllä riittää!

Äänestä

onhan se vice city ihan hieno mutta kun pelaan sitä kaverin luona niin sillä aina välillä tulee välillä vähä ihme juttuja esim. ajaa autolla eteenpäin niin katukiveys ilmestyy yhtäkkiä eteen..

Äänestä

mä tiiän ainaki 3 koodii!!!!! yks on sellanen ku aspirine saa energiaa ja toinen panzer saa panssari auton! ja rubbishcar saa roska auton!
sit on thugstools saa aseita!!
muit en muista!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


gtanörtti kirjoitti:

peli, koska vaikka sitä on tullut nörättyä siitä lähtien ku se pc:lle ilmesty. Peliin ei kyllästy ikinä vaikka onkin mennyt pelin läpi jo monta kertaa, mutta silti. Käytän nykyään xiittejä ku ei jaksa muuten pelata ja muutenkin koodei on paljon ja en tiedä mitä muista koodeista tapahtuu niin jääköön se nyt yllätykseksi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu