onko teljä

paljon on ennen hakenut työntekijöitä. Onko sielläkin lama.Vieläkö Hakee kuskeja ei ainakaan mollin sivuilla.kannattasiko silti kysyä.
41761
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

perkules,tolla tyylillä oot työtön loppuikäs,nostele vaan korvauksia ja imeskele tuttia äitisi helmoissa,herranjestas sentään....

Äänestä
  • Kysyin vaan.En oo työtön pelle kuten ite.

    Äänestä

  • töihinkö kirjoitti:

    Kysyin vaan.En oo työtön pelle kuten ite.

    Matti Eino Hinikka yt neuvottelee

    Äänestä

  • no ei ei no kirjoitti:

    Matti Eino Hinikka yt neuvottelee

    ei teljällä töitä ole mut autot näkyy silti liikkuvan..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


töihinkö kirjoitti:

paljon on ennen hakenut työntekijöitä. Onko sielläkin lama.Vieläkö Hakee kuskeja ei ainakaan mollin sivuilla.kannattasiko silti kysyä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu