Olisin halukas ostamaan tekniikaltaan toimivan auton. Lommot yms. eivät haittaa.
Maksan max.200€
[email protected]
Ostetaan peltoauto!
7
968
Vastaukset
Kannattaa ostaa takavetoinen peltoauto ja eikä kannata maksaa 200€ PELTOAUTOSTA!!!!
Takavetoista tietenkin hankin.
Ja se 200€ on yläraja. Se on karsimassa niitä "osta paska romu, 500€"
Ja auton olisi hyvä olla kilvissä että saisin sen tänne. Jos auto ei ole kilvissä niin en saa sitä haettua. Siksi korkea hinta.softaaja_pike kirjoitti:
Takavetoista tietenkin hankin.
Ja se 200€ on yläraja. Se on karsimassa niitä "osta paska romu, 500€"
Ja auton olisi hyvä olla kilvissä että saisin sen tänne. Jos auto ei ole kilvissä niin en saa sitä haettua. Siksi korkea hinta.Mulla olis kylläkin etuveto peltoauto vaikka. Opel kadet 1.6 ruisku -90.Pirtee... Tekniikaltaat OK. mätä vikaa takalokari kaarissa ym.. Halvalla 90 kilvet on mutta ei leimaa. Auto on Padasjoella. yht. [email protected] p. 0456388011
- Regu100
Tekniikalta täysin toimiva Nissan Primera 2.0 -91. pari pientä lommoa on mutta muuten hyvä kuntoinen ja myynnissä oleva peli. olisi kaupan juuriki 200 euroon. leimaakin on syyskuuhun asti mikäli liikenteeseen haluttaa. otahan yhteyttä jos kiinnostaa.
- Regu100
- vastaa mikäli tarvit?
missä päin tarvit autoa?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614348KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1433087Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo472398Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?462323- 971961
- 241883
- 281596
- 221574
- 1491402
- 341233