Ostin taannoin kyseisen pyörän ja en ole löytänyt öljyn mittatikkua enkä silmää, joten MISTÄ KYSEISEN PYÖRÄN MOOTTORIÖLJYN MÄÄRÄ TARKASTETAAN??????????? Öljyn lisäysläven kyllä löysin.
Kawasaki vn 700 vulcan -85
niksuu
3
642
Vastaukset
- raswaa koneeseen
Laitat vaan säiliön täyteen niin ei tarvi huolehtia määrästä, liika öljy kyllä poistuu ajamalla.
- Tarkistus lasi
Pyörää ei enää mutta Saksalainen käyttöohjekirja sentään jäi. Näyttäis olevan tarkastuslasi menosuunnassa, oikealla puolella. Kummarrut vain reilusti!
- niksuu
On vissiin ajanhammas ruvennu tohon näköön vaikuttaan mutta löytyihän se tarkastuslasi, kiitoksia vinkistä!!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1802177
Kompostointitarkastaja tuli tarkastukselle!
En ole ikinä kompostoinnut ja eilen kävi kompostointitarkastaja kylässä. Tosi hianoa byrokratiaa taas: "Laki edellyttää,871570Varattais lähihotellista
🥰 huone viikoksi. Oltais vaan ja tilattais huonepalvelusta herkkuja! Viikonloppukin käy jos et viikoksi ehdi ❤ Hyvää1821444Nyt jäi velat perimättä
Mikä idea se talo oli polttaa ja velalliset sisällä nyt jäi rahat saamatta141264Ellen Jokikunnas muistelee Reino-koiraa - Ralph-poika koskettavalla tavalla esiin: "Kiitos, että..."
RIP Reino. Lämmin osanotto suureen suruunne Ellen, Jari ja Ralph. Reino tuli tutuksi monelle suomalaiselle Unelmia Ita421101Martinan aussikulta, missä?
Mihin katosi Martina Aitolehden aussikulta kyselee Seiska!2121057- 45987
- 97895
- 85835
Meneekö eläinpuiston johto vaihtoon vaalien jälkeen?
Ähtärissä kuhistaan ja kuiskitaan, että perussuomalaiset esittävät vaalien jälkeen, että eläinpuiston hallitus uusitaan49805