Ostetaan Suzuki PV 50cc

Ostetaan Suzuki PV ilman mitään kauheita virityksiä ja siis toimivana.
EI OSISSA ja mieluiten uudenmaan lähettyviltä!
133203
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat
  • kyl mää tiedän et suzuki pv o hyvä mopo mut toi o vähä liikaa pyydetty
    ja älä haaveile et joku ostas toho hintaa ko netti motosta yli puolet
    paremman viel halvemmalla ja infot sul o housuissas.

    Äänestä

Mul olis myynnis suzuki pv, 500e jos haet pikaisesti. http://www.nettimoto.com/viewVehicle.php?id_bike=767186&PN[0]=owner_vehicle&PL[0]=listOwnerVehicle.php T; Henry Nenonen Hyvässä kunnosa ja kulkee n.55-60km/h riippuen kuskin painosta joten ei turhaa pelkoa kilpien lähtemisestä :)

Äänestä
  • olisko myynnis satakunnassa tai tamperee seudulta suzuki pv:tä hintaa 300-400e

    Äänestä

hesasta löytyy pevetti vakiona. hinta on 300e.Ps:etu valo rikki ja bensahana vuotaa.

Äänestä

Sä saat 500e tosi hyvän pv riippuu minkälaisen haluat niiku mulla on pv se kulkee sen 60km/h ja pystyy menemään jäällä ja maksoin vajaan 500e ja on kestänyt tosi hyvin siitä on sahattu kuristukset ja hitsattu takas sitte taas pakoputkeen sanoisin pv:lle hyvän hinnan sellane 300e jos se on mieleen ja jos on eka mopo nii kannattaa myös ostaa sellane projekti mitä rassataan vähintään kerran vuodessa sellanen on mulla ja rassaaminen on kivaa kuten kaikki kaasarin puhistus ka tankin putsaus männän viilaus kaikki on aika mukavaa jos on aikaa nii se on aika hauskaa mä vien siskoani jäällä mutta siihen tarttee suzuki pv:n tavaratelineen tai pitää ottaa takalamppu pois saa sitte runkoon kiinni mulla itellään ei oo takalamppua mutta jos sellasen tarttee nii kannatan bilteman leditakavaloa mutta päätös on sun mä neuvon aikkia melkeen kirjottelen päivät pitkät mutta jos etit tie pv:tä noo kato nettomotosta www.nettimoto.com tai mototallista www.motot.fi siinä sulle vähän apua

Äänestä

Olisi suzuki PV 50. 90-
Orginaali ilman mitään virityksiä.
Ajettu 10 tuhatta kilometriä.
Kaikki toimii, siinä on rattilukko.
Vähän ajo merkkejä, ei paljon näkyvää.
500€ paikkeilla.
lisää tietoo jos lähetät sähköpostia osotteeseen [email protected]
En varma jos myyn vai ei en.

Äänestä

amme ja terä?

Äänestä

olis pv osina mutta paljon uusia osia,osina tai kokonaisena myydään 500ekee,80malossi,tehop,laitettu n.1000ekee ja maalattu automaalarin puolesta

Äänestä

kellään myynnis 20mm dellortto/mikuni kaasarii??

Äänestä

nettimoto id: 1298958 hp.750 ja on rekisterissä

Äänestä

Ostetaan hyväkuntoinen alkuperäiskuntoinen Suzuki pv. Pienet puutteet ei haittaa. Mieluiten rekisterissä mutta ei välttämätön. Nouto onnistuu ympäri suomen. Tarjoa s-postiin: [email protected]

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


rockyy kirjoitti:

Ostetaan Suzuki PV ilman mitään kauheita virityksiä ja siis toimivana.
EI OSISSA ja mieluiten uudenmaan lähettyviltä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu