Mistä uutta asenne t-paitaa saa ?

Siinä pitäis lukea jotain tähän malliin: "Pellervo Tollo on seksituristi" ja paidan takana: "Minä en ole, olen herrasmies."
5635
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

varmaa ettei ainakaan Thaimaasta sillä siellä tuo härmä on aika harvinainen kieli ja tuomoinen junti voisi ihan pysytellä siellä peräkammarissa omissa oloissaan.

Äänestä

Sinäkös sitä sen samuin hutsua oot nyt nussimassa?

Pidä hyvänäs sen kulunut tavara!

Äänestä
  • kulu vaan solut uudistuvat. Minullakin pitäisi olla kai parsinneulan kokoinen pippeli jos se käytössä olisi kulunut. Kuitenkin juhlatällingissä se on kuin nuoruudessani. Sama se on tytöillä.
    Oli vaikka muutaman lapsen vääntänyt niin tavara on aah- luokkaa.
    Jos amalia sinun tavarasi on venynyt niin se johtuu siitä että pidät HK:n sinistä pillussasi yötä päivää.

    Äänestä

  • Ei tavara kirjoitti:

    kulu vaan solut uudistuvat. Minullakin pitäisi olla kai parsinneulan kokoinen pippeli jos se käytössä olisi kulunut. Kuitenkin juhlatällingissä se on kuin nuoruudessani. Sama se on tytöillä.
    Oli vaikka muutaman lapsen vääntänyt niin tavara on aah- luokkaa.
    Jos amalia sinun tavarasi on venynyt niin se johtuu siitä että pidät HK:n sinistä pillussasi yötä päivää.

    Oli hyvä,selässä luki "Laha loppu lunkataa"

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


reissuun mukaan kirjoitti:

Siinä pitäis lukea jotain tähän malliin: "Pellervo Tollo on seksituristi" ja paidan takana: "Minä en ole, olen herrasmies."

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu