club4aces?

utelias uuno

tai pokeriparatiisi toiminnassa vielä?näytti olevan pelaajia molemmissa o

4

1603

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • toiminnassa

      Tottahan toki on. Pokeriparatiisista en tiedä, mutta Clubi pyörii B2B:n verkossa, joka käsittääkseni on kasvanut aika hyvinkin viimeisen puolen vuoden aikana.

      Tuossa esittelyä ko. saitista.

      http://www.suomipokeri.eu/club4aces.html

      -Pekka

    • Pokeriniilo23
    • cash2

      Jätä club4aces väliin on vähän hämäriä "juttuja" liikkeellä paikasta ja "iso pelurikin" otti rahansa ja vaihtoi pelipaikkaa.

    • ........................

      Kyl molemmat on toiminassa siis toi club4aces ja pokeriparatiisi.
      Kait se on sama kummassa paikassa pelaa vai pelaako sitten jossain muualla ENTRACTIONIN pokeriverkossa.

      Ja tietääkseni nämä skinit ei itse pysty vaikuttaa rahan kulkuun suuntaan jos toiseen. Lähinnä pystyvät markkinoimaan omia sivustoja ja saavat jotain royaltteja sitten kun jengi pelaa heidän kautta.

      Eli se on aivan sama pitääkö rahat clubilla vai paratiisissa tai vaikka pokerihuoneella yhtä turvassa ne ovat joka paikassa. Verkko hoitaa raha asiat.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kiva kun SDP alkaa hallitsemaan Suomea

      Vanhat hyvät ajat taas palaavat ja kansa vaurastuu. Muistatteko vielä Sorsan aikakauden? Silloin Suomessa tehtiin jopa
      Maailman menoa
      119
      3984
    2. SDP:n lyhyt selviytymisopas

      1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p
      Maailman menoa
      76
      3305
    3. Keskisen kyläkaupassa Temun vaatteita myynnissä?

      Siis mitä? Miksi siis ei itse tilaisi Temusta samoja.
      Maailman menoa
      67
      1927
    4. SÄHKÖLASKU 1600 EUROA Ei tässä ole mitään järkeä

      https://www.is.fi/taloussanomat/art-2000011804443.html Kyllä täysin huijausta nämä sähkömarkkinat. Varsinkin pörssisähk
      Maailman menoa
      219
      1381
    5. Toivoisitko

      Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit
      Ikävä
      117
      1292
    6. Venäläiset varkaudessa

      Ja venäjä mieliset. Teitä kiinnostaa toisinajattelijat ja trafikista päätellen aika paljonkin. Kunhan aika koitaa tulee
      Varkaus
      226
      1042
    7. Lupajaoston esityslista

      Ilmoitus rakennusvalvonntaan luvattomasta rakentamisesta. esityslistan 6pykälä Kyse on kulttuuritalon rakentamisesta jo
      Pyhäjärvi
      49
      765
    8. Haluaisitko kaivattusi

      kanssa ensiksi seksiä ja sen jälkeen puhumista?
      Ikävä
      62
      706
    9. Jorma Uotinen UMK-juontajaksi! Mitä ajatuksia UMK-pesti herättää?

      Professori, laulaja, koreografi ja TTK-tuomari Jorma Uotinen, 75, on yksi tämän vuoden UMK-juontajista. Uotisen rinnall
      Euroviisut
      20
      706
    10. Unelmoitko asumisesta ja elämisestä tai lomasta Lapissa?

      Unelmoitko Lapista, ja ehkä voisit asua ja elääkin siellä? Lappi kiehtoo niin suomalaisia kuin ulkomaalaisiakin: lumi,
      Sinun unelmalomasi
      6
      695
    Aihe