EKA KERTA?

Haluaisin kovasti kuulla kokemuksianne ensimmäisestä kerrastanne!
Sitä että sattuiko se, minkäikäisiä olitte, miten se tapahtui jne.
Itse olen vielä neitsyt.
Osaako kukaan sanoa, että vaikuttaako asento siihen, miten paljon yhdyntä ensimmäisellä kerralla sattuu?
53633
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

oon 16v tyttö ja menetin neitsyyteni tos.. ööh.. pari kuukautta sitten. Oon älyttömän ilonen ja hämmentyny kun se ei sattunut yyyyyyhtään!!!! Tai kyllä se ihan pikkasen tuntu mutt ei sitä ihan kivuks voi sanoo. Ja se tuntu myös samalla hyvältä joten sekin pienens kipua. Hmmm...mites se tapahtu... no oltii huviksee suihkus tai jotn... ja sitte poika oli vaa että työnnetääkö sisää?tai et kokeillaaaaaako? ja kylhän se sitte meni! : )) Kyllä ne asennot saattaa pikkasen vaikuttaa että kuinka paljon sattuu. Ei kandee ekalla kerralla mitää extriimi asentoja vedellä... ihan vaikka että tyttö makaa sängyl mahaltee.. ja sitte poika pökkii siin pääl ku tytöl jalat yhes... vois kuvitella ettei paljoo satu. Mut se kyl vaihtelee sairaasti tytöillä et kuinka paljon satttuu vai sattuuko yhtään! : D

Äänestä

Oltiin poikkiksen kans oltu yhdessä 7kk, puhuttu seksistä jo paljon ja silleen. Sitten ilmaantus viikonloppu jollon niillä ei ollut ketään kotona ja sovittiin että siellä sitte tapahtuu. Oltiin sillon 15v.

Siinä sitte edettiin hitaasti ja sanoin sitten kun oon valmis. Laitettiin kortsu yhessä ja silleen.

Pari ekaa työntöä oli vähän epämiellyttäviä, muttei kipu kuitenkaan täysin sietämätöntä ollut. Pian kuitenkin tuntu enemmän hyvälle ja tuskaiselle, vaikka edelleenkin aika-ajoin kirpas. Poikkis kysys kokoajan et sattuuko ja milt tuntuu jne, mikä oli ihanaa

Äänestä

Olen ollut 5v vanhemman äijän kanssa monta yötä yhdessä, alussa emme tehneet muuta kuin suudeltiin ja kosketeltiin. Siitä edettiin hiljalleen yhdyntään viikkojen jälkeen, emme ole vieläkään päässeet kunnolla yhdyntään, sillä viime kerralla oltiin todella lähellä, mutta ei mennyt sisääni. :/

Ehkä ensi kerralla sitten vihdoin onnistuu...

Äänestä

mä menetin neitsyyteni 26vuotiaan miehen kanssa johon olin ollut ihastunut jo monta vuotta. ei sattunut, mutta ekat työnnöt tuntui hieman epämukavilta, mutta sitten se alkoi tuntua hyvältä. naitiin sinä yönä neljästi ja mä olin aika puutunu sen jälkee :) ihan hyvä kokemus, se vaan et se oli aika fyysistä vaan, ku meillä ei ollu mitää syviä tunteita pelissä, pelkkä fyysisen nautinnon saavuttaminen. taiettiin muuten kaikkia mahollisia asentoja kokeilla.. :) kiva oli.

Äänestä

No, mulla kävi silleen, et melkein 15-vuotiaana silloisen vuotta vanhemman poikaystäväni kanssa oltiin seurusteltu pätkissä ja sit n. 2vuoden päästä tapaamisesta mentiin sitte kämpille. (Ei oltu puhuttu asioita läpi) Oltiin jo pari tapaamista peräkkäin oltu siel kämpillä, mut mitään syvempää ei oltu harrastettu. Olin varannu, joka sisätilatapaamiselle kortsun mukaan ihan varmuuden vuoksi ja nyt sitte istuin sängyn laidalla ja olisin halunnu jutella, mut tää sit kaataa siinä ja yritän pyristellä siinä vastaan. Noh, eihän tuo auttanu ja vaatteethan siinä lähti sit kätevästi ja tää könys mun päällä kalu pystys. Yritin pistää vastaan siinä ja luovutin sitte vallan hänelle ja osoitin kortsua ja sanoin, et; "Tuo, muuten ei." No, hä sit lähes yökkäillen otti kortsun ja näin ja sitte alko se sisälle laitto. -.- Ei tullu sitten mitään ja mua nauratti ihan hirveesti, ku oli herra niin olevinaan, mut sit ei kuitenkaan. Aikansa äherrettyä itse aktia kesti joku 10-15sec ja laukes siinä. Ja suoraan sen jälkeen veti vaatteet päälle ja sano, et; "Lähetään kotia." Joop. Ja seuraavana päivänä poikkikseni kaksoisveli tuli koulus kysymään tehtiinkö me jotain ja minä, et miten niin? Noh, poikkikseni isommassa kaveriporukassaan oli lyöny rahasta vetoa saiko hän sinä iltana.. Jätin hänet kuukauden, kahden päästä. -.- Oli muuten kiva olo kuulla, ku exäni kaverit kyseli kaikkee mahollista ja exäni kännykässä olin myös nimellä "huora". Tosi kiva eka kerta! :D:D:D Ei sattunu juurikaan, mut ei kyllä kivaltakaan tuntunu. Ei todellakaan. Nyt seurustellu kohta 2v ihanassa aiuvoisessa suhteessa täydellisen pojan kanssa. :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sdg<sdghdfhzdfh kirjoitti:

Haluaisin kovasti kuulla kokemuksianne ensimmäisestä kerrastanne!
Sitä että sattuiko se, minkäikäisiä olitte, miten se tapahtui jne.
Itse olen vielä neitsyt.
Osaako kukaan sanoa, että vaikuttaako asento siihen, miten paljon yhdyntä ensimmäisellä kerralla sattuu?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu