Onko kellään kokemuksia Playa de Palmasta? Ollaan heinäkuussa lähdössä aikuisten kesken loman viettoon. Majoitumme hotelli Pillari Playaan.
Mallorca
Playa de Palma
41045
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
en ehkä menisi pillari hotelliin,mutta alue on kyllä monipuolinen ja hiukan edullisempi kuin vaikka esim. alcudia.lisäksi palman läheisyys mahdollistaa käynnit"kaupungilla"hyvinkin mukavasti.hotellia aikoinaan mainostettiin nuorisolle soveltuvana,siis hulinaa voi olla.
Hei don luis! Onko sinulla kokemusta Hotelli Javasta Playa de Palman alueelta? Millainen hotelli ja sen ympäristö? Englantilaisten ja saksalaisten kokemuksista olen joltain nettisivulta lueskellut, mutta olisi mukavaa jos joku suomalainenkin tietäisi omakohtaisesti jotain tästä hotellista :)
on tämän brasiliaplaya hotellin takana.olen kulkenut siitä ohi mutta en ole käynyt peremmällä.menen itse kesällä rannan vieressä sijaitsevaan brasiliaan,joka minusta on parempi vaihtoehto.tienoo on saksalaisvaltaista,mitä pitemmälle arenalia kohti menee.asialla on hyvät ja huonot puolet.
Arenal siitä hyvä, ettei siellä ole Brittejä möykkäämässä..ne on Palma novassa ja siellä alueella..