Miten mä aina onnistun tuhuomaan kaiken..?! mä häiritsen muiden elämää enkä mä tee sitä tahallani..! en mä suunnitellu tänne paskaan ja helvetin epäreiluun maailmaan syntymistä.. Joten pyydän anteeksi niiltä kaikilta joiden elämää olen häirinnyt olemassa ollollani.. must tuntuu et aina ku mä avaan suuni ja sanon jollekkin jotain ni mä loukkaan sitä jotenki ja varsinki sellasii ihmisii joita mä rakastan todella.. mä pidän pääni kiinni täst lähtien.. mä oonki kyl aina halunnu olla mykkä..! mä oon eksyssissä ja aikast yksin eikä kukaan halua kuunnella..
En odota teidän lukevan tätä..
Lawe
6327
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Tiedätkö, minusta tuntuu ihan samalta joskus. Ei onneksi enää niinkään, sillä olen oppinut vaieta sitten etten päästäisi mitään tyhmää tai loukkaavaa tai mitään. Mutta joskus minulla tärkeät ihmiset ottavat typerät vitsini loukkauksina tai jotain. Se on niin väärin...en tarkoita mitään pahaa.
Minä pilasin ystävyyden avaamalla suuni väärässä paikassa väärään aikaan. Olen sen antanut jo itselleni anteeksi, mutta pahalta se silti tuntuu.
Jumala rakastaa suakin! Jos annat elämäsi HJänelle, hän antaa sinulle niin uskomattoman suuren voiman, että oksat pois! Kun haluat muuttua Isän vuoksi, ollaksesi tuottamatta Hänelle surua, niin se kyllä onnistuu!
Siunausta, ja onnea elämääsi!
Rakkaudella,
Suorastaan loistavaa. Käyt henkisesti
epätasapainossa olevan ihmisen kimppuun
uskontopropagandasi kanssa. Tuo on täysin
vastuutonta ja moraalitonta käytöstä, sillä
masentuneita ihmisiä on äärettömän helppo
aivopestä jos jonkinlaiseen puuhaan,
kristinuskoon, skientologiaan, moonilaisuuteen...
Rikon kaikki ihmiset ja tavaratkin.....pilaan
aina kaikki ainakun avaa suun niin aina nolaa
ittensä...
Älä pyydä anteeks omaa syntymääs.. Kauheeta.. Tää
on maailma jossa pahat voittaa, tiedetään. Nyt
kun sä tiedät että sun kieles on terävä niin
tylsytä sitä vähän, ajattele miten sä voit
muuttaa hiukan itteäs. Kuulostaa karmeelta mutta
tosta lähtökohdasta mäki oon lähteny.
Ja #1 asia: älä kuuntele nyt masentavaa musaa. Se
masentaa aina entistä enemmän.
"Parhaat ystävät tuovat huonoimmat uutiset, mutta
aina mitä parhaimmalla tarkoituksella."