VISTASUR TENERIFFALLA

Hola! lisin kysellyt vistasurin kaksioista joista ei ole merinäköalaa-minne päin parvekkeet ovat? Olemme ennen ollet mutta nyt emme saaneet varatuksi merinäköalaa-harmi...kaikki tieto vistasurissa kävijöiltä kiinnostaa- olimme pari vuotta sitten siellä viimeklsi
4497
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Asuimme VistaSur hotellissa pari syksyä taaksepäin, emmekä myöskään saaneet huoneistoa merinäkö-alalla :( Parveke oli tosi pieni,näköala vastapäisen naapuritalon /keskustan suuntaan. Kyllä siinä kuitenkin aamukahvit saattoi nauttia. Muuten huoneisto oli siisti,tilava ja kahdessa kerroksessa. Ei kai sinne Teneriffalle kuitenkaan mennä sisälle istuskelemaan/ oleskelemaan, vai? AURINKOON, AURINKOON... :)

Äänestä
  • Juu aurinko on se pääasia! Ja merinäköala kakkonen:)Oliko teillä kaksio vai kolmio? ;mukavaa lomaa kaikille!

    Äänestä

  • nisu1 kirjoitti:

    Juu aurinko on se pääasia! Ja merinäköala kakkonen:)Oliko teillä kaksio vai kolmio? ;mukavaa lomaa kaikille!

    Meillä oli kaksio. Parveke, olohuone keittiöineen ja pikku wc alakerrassa, yläkerrassa tilava makuuhuone kylppäri kera. Tilaa oli pistää vaikka tanssiksi...

    Äänestä

Olimme Vista Sur-hotellissa marraskuussa Aurinkomatkojen matkalla ja huoneistomme ikkunat ja parveke olivat "sisäpihalle" eli parvekkeeme oli vastapäätä suihkulähdettä. Huoneistomme oli kaksio. Parvekkeella oli kiva nauttia aamu- ja päiväkahvit. Olimme erittäin tyytyväisiä Vista Suriin ja se tulee olemaan jatkossakin hotellimme, mikäli matkustamme Playa de las Americakseen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


NISU1 kirjoitti:

Hola! lisin kysellyt vistasurin kaksioista joista ei ole merinäköalaa-minne päin parvekkeet ovat? Olemme ennen ollet mutta nyt emme saaneet varatuksi merinäköalaa-harmi...kaikki tieto vistasurissa kävijöiltä kiinnostaa- olimme pari vuotta sitten siellä viimeklsi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu